The Ordinary

Ár:   €17.90   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 6 890 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kbarbara, Módosítva: 2018. július 11.

Ár:   €17.90
Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Hajápolás
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 6 890 Ft

Ez a koncentrált formula a haj egészségét támogatja, hogy vastagabb, sűrűbb, dúsabb és egészségesebb legyen.

Ár: 6 890 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 6000 , Eladó: a21
Állapot: bontatlan, Helyszín: Sopron, fizetés: Banki átutalás preferált. Szállítás: 1000-1500Ft szolgáltatótól függően

kviki7

2021. március 13.

Kb. 4 hete használom a terméket, ugyh mostmár elérkezettnek látom az időt, h véleményt mondjak. 😊😁 Minden este használom, kivéve mikor már tényleg nagyon rafér a hajamra a mosás. A tapasztalataim a következők:
- gyorsan zsírosodó a hajam, így meg is vtam győződve, h a termék használata méginkább gyorsítani fogja ezt a folyamatot. Hát TÉVEDTEM! Nem zsírosítja a hajam! 😊
-úgy erzem némi tartást is ad a hajamnak, ami az en vékonyszálú hajamnál igencsak nem elhanyagolható szempont
- rengeteg babahajam van, bár ezt nem kizárólag ennek a terméknek a számlájára irom, mindenesetre biztosan közrejátszik
-borzasztóan hullott a hajam, mely jelentősen mérséklődött miutan elkezdtem használni

Nekem összességében nagyon tetszik ez a hajszérum, bár dús hajkoronám nem igazan hiszem h lesz, de mindenképpen pozitív hatást értem el vele! 😁 Szerintem megérte az árát, főleg hogy nagyon lassan fogy. :) Újra fogom venni ha elfogy! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 13.

bbeb

2021. február 14.

hajhullásra vettem, azon szerintem nem segített, de talán kicsit egészségesebb lett tőle a hajam. hajmosás után, még vizes hajra és kis mennyiségnél is zsírosított, viszont legalább sokáig elég volt, kb egy év alatt fogyott el

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 14.

PetraD96

2021. január 26.

Szépen nő tőle a hajam, viszont nekem egy üveg kb 2 hónapra elég, ennek tekintetében elég drága.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 26.

kisko

2021. január 7.

Elhasználtam egy üveggel, és vacilálok, hogy újravenném-e. Nem tudom biztosra mondani a hatását (nekem satnya hajam van, vékony, sokszor hullik, eléggé töredezik viszont mindig tele vagyok babahajjal) de szerettem használni, és az utóbbi időben a hajam is jobb állapotban volt.
Tetszenek az összetevői, hogy nem alkoholos-frissítő a fejbőrnek (azoktól kiráz a hideg), és jó tartást adott a hajtöveknek, szinte hajhab-szerűen. Én hajszárítás előtt használtam a felbőrre, mivel ha száraz hajtövet összevizezek ilyen szérumokkal, összevissza szárad meg.
Tényleg rengeteg babahajam lett, még több, mint szokott, és hosszúak is. Nem tudom 100%-ra mondani, hogy ez csak ennek a terméknek a hatása, de elképzelhető, hogy újraveszem egyszer. Számomra kicsit azért drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 7.

izsuzsi

2020. december 26.

Nem tudtam annyit használni, hogy kiderüljön, használ-e, ugyanis előjött tőle az ekcémám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 26.

kisasszony463

2020. december 5.

Kellemes használni, de egy üveg használata után még nincs hatás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 5.

Kellemes használni, de egy üveg használata után még nincs hatás.

LondonBee

2020. október 23.

Egy ideje használom már ezt a terméket, de "csodákat" nem tapasztaltam (persze nem is vártam). Szépen ápolja a hajvégeket, fényessé teszi a hajat, ellenben ha a fejbőrömön is használom hihetetlenül zsírosítja a hajtövemet, így másnap biztosan hajat kell mosnom... Nálam az vált be, hogy a rendezés hajmosások előtt estére felteszem, mint egy pakolást, és reggel hajatmosok. ^_^
Nagy előnye, hogy a pipettával könnyen fel lehet vinni a szérumot a hajra, nem kell belőle sok és jó az illata. Összességében szeretem és ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 23.

Sztellaaaaa

2020. október 2.

Eddig csak hajvégekre próbáltam (tudom hogy elsősorban fejbőrre és hajtövekre van kreálva), de nagyon szép fényessé és selymessé varázsolta a hajvégeimet. Kíváncsi vagyok fejbőrre téve milyen lesz. Eddig kiváló.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 2.

orybea

2020. augusztus 4.

Nem szeretem használni, mert zsírosítja és elnehezíti a hajtöveimet, ami másnap reggel vállalhatatlan, így hajat kell mosnom. Napi használata ezért számomra nem ideális. Emiatt a hatását sem érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

farkasdorii98

2020. július 13.

több, mint fél éve használom, volt amikor mindennap és volt amikor heti egyszer, szóval teljesen rendszertelenül. :D rengeteg babahajam nőtt tőle, tényleg elképesztő, viszont sajnos a hajhullás megállításában nem volt eredményes. :( ami még tetszett, hogy nem zsírosította egyáltalán a hajamat, akkor sem amikor mindennap használtam.
aki vacillál rajta, hogy megvásárolja-e, szerintem egy próbát megér! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 13.

aki vacillál rajta, hogy megvásárolja-e, szerintem egy próbát megér! :)

Antioxidánsok: Pisum Sativum (Pea) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Apigenin, Sodium Metabisulfite
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Propanediol, Butylene Glycol, Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Calcium Gluconate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Gluconolactone
Peptidek: Biotinoyl Tripeptide-1, Acetyl Tetrapeptide-3

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Szójabab csíra kivonat. A szójababról részletesebben lásd szójaglicin.

Az Apigenin egy bioflavonoid, mely leveles növények és zöldségekben található, mint a petrezselyem, az articsóka vagy a zeller. Jelenlegi kutatási kísérletek azt mutatják, hogy képes csökkenteni a DNS okozta oxidatív károsodásokat. A Sederma nevű hatóanyaggyártó cég szabadalma szerint a többek közt Oleanolic Acidból, Apigeninből és Biotinyl-GHK-ból álló Procapil nevű hatóanyag segít megelőzni a hajhullást és erőssé teszi a hajat.

A dextrán egy poliszaharid, aminek vízmegkötő tulajdonsága van a kozmetikumokban használva. A hivatalos CosIng besorolás szerint sűrűségszabályozó és kötőanyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.