The Ordinary

Ár:   €17.90   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 6 490-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kbarbara, Módosítva: 2018. július 11.

Ár:   €17.90
Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Hajápolás
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 6 490

Ez a koncentrált formula a haj egészségét támogatja, hogy vastagabb, sűrűbb, dúsabb és egészségesebb legyen.

Ár: 6 490 , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
kertesznorka

2019. október 10.

Nagyon szeretem az Ordinary termékeket, ár-érték arányban verhetetlennek tartom őket :-) Miután több arcápolási terméküket is kipróbáltam, a gyenge szálú, erősen hulló, damilszerű hajamra megrendeltem ezt a terméket. Reggelente kb. fél ampullányit bemasszírozok a fejbőrömbe, egy másik fél ampullát a tenyeremben eloszlatok és a belenyomkodom-simogatom a hajamba. Nagyon kellemes, rugalmas tartást és fényt ad a hajamnak. A kritikus területeken, leginkább a halántékomon mintha babahajak nőnének és talán mintha kevesebb hajam hullana... 3 hete használom, kb. 20 ml ment el eddig mindennapos használattal. Update-elek az üvegcse teljes elhasználása után, hogy megérte-e az árát (amit sokallok kicsit) Egyelőre adok egy négyest, mert a hajam tényleg szebb tőle, de a többi ígért hatás még nem került bizonyításra... meglátjuk :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 10.

rtteszvesz

2019. június 24.

Még nem sikerült beépíteni a napi rutinba. MIndig elfelejtem este, még macerás a használata számomra, remélem ez változni fog. Még hatását sem vettem észre pedig 3 hete használgatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 24.

dunaimano

2019. június 6.

Férjuram fejbőrét kenegetem vele esténként. Gyerekként kemoterápiát kapott, így sejthető volt, hogy hamar megkopaszodik. Ugyan már közelebb vagyunk a 30-hoz, mint a 20-hoz, azért elég fiatalok vagyunk, korainak érzem, hogy megkopaszodjon. Pedig... Tarkóján persze nincs semmi gond, csak a feje búbján nagyon ritkás, de azért küzdünk ellene, ahogy csak lehet. Elhasztált egy koffeines sampont, és semmi. Most egy másik samponnal plusz ezzel próbálkozunk. Már két-három hónapja minden este bemasszírozom a fejbőrébe, a Férjuram minden este morog, hogy ugyan már, nem is használ semmit... De azért a fejmasszázsnak nagyon is örül. Én most már ennyi idő távlatából kezdem látni, hogy történik valami. Nem kifejezetten babahajakat látok, hanem: a haja sokkal szebb, élettel telibb, jobb a tartása, mintha dúsabb lenne. Ő panaszkodott eleinte, hogy gyorsabban zsírosodik a fejbőre, de igazából minden nap megmossa így is úgy is, sok jelentősége esetünkben nincsen. Remélem, lassítani fogja a további kopaszodást... Csodát nem várok. Lassan fogy, jó nagy adag, sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 6.

tamasbalazs01

2019. május 27.

Tavaly ősszel kezdtem el használni, mivel úgy éreztem a hajvonalamnál nagyon kikopott a hajam a sok hajszárítózástól. Az első 3 hétben kb. 2-3naponta használtam, és az első hónap után már nagyon jó eredményeket láttam. Rengeteg babahajam nőtt vissza, és ezek végre meg is erősödtek, nem hullottak ki. Én szeretem a pipettás adagolóját, igaz maga a koncentrátum elég vizes állagú, ezért óvatosan kell felvinni a fejbőrre. Szerintem ennyi pénzért nagyon megéri, mostmár csak heti szinten használom, és úgy vettem észre sokat dúsult a hajam az elmúlt hónapokban, illetve a meglepő, hogy olyan helyeken is kinőttek a babajahak, ahol előtte már szinte teljesen kikopott. Mivel én csak egy kis területen használom, még több mint a fele megvan, szerintem nekem egy teljes évre elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 27.

deezsina

2019. május 23.

Itt jutottam hozzá egy kb 2/3-os kiszereléshez, 2-3 hete használom. Elsőre mérséklődött picit a hajhullásom, de ennek lehet hogy az is az oka, hogy szedem a hairclinic extrát, vagy az hogy végre vége a tavaszi hajhullásos szezonnak, ami sajnos évről évre van, idén a szokásosnál intenzívebben sajnos :/
Azt picit sajnálom, hogy nem túl könnyű az állaga, az én ritkás, vékonyszálú hajam, ami 3 napos mosással eddig kb elvolt, a harmadik napra elég nehezen vállalhatóvá teszi. Illetve picit rászárad a hajtövekre, mivel nehéz közvetlen a fejbőrre applikálni(ez minden ilyen szérummal így van), és nem is szárad meg rögtön, szóval megesik hogy reggelre szörnyella kinézettel ébredek vele.
Viszont van bizalmam a termékben, lehet hogy még egy üveggel be fogok szerezni, de nem biztos hogy ez most nyáron lesz, mivel ilyenkor amúgy is nehéz frissen tartani a hajat.
Ha elfogy a teljes üvegcse (nálam ez kb másfél hónap használat lesz) updatelek

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

Ha elfogy a teljes üvegcse (nálam ez kb másfél hónap használat lesz) updatelek

Szilvia7

2019. május 23.

Egészen meglepő a hatása.Nem használtam minden nap,kb max 3-4-szer egy héten.Főleg a fejtetőmre, illetve a bal halántékomnál a fejbőrömre,ahol születésemtől lényegesen kevesebb hajam van,mint a másik oldalon. Pár hétig nem történt semmi,el is könyveltem magamban,hogy ez felesleges pénzkidobás volt.Aztán kb másfél hónap múlva azt vettem észre,hogy ha felkötöm a hajamat,nem kell figyelnem,hogy bal oldalon ne látszódjon a hajhiány... A fodrász is észrevette, hogy rengeteg babahajam van, sokkal rugalmasabb, kezelhetőbb,jobb a tartása és nem olyan száraz,mint régebben. A hatását tekintve azt mondom,ez egy egyáltalán nem drága csodaszer,legalábbis számomra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 23.

viewxy

2019. május 22.

Megvettem én is amikor féláron volt. Elég rendszertelenül használtam, havonta egyszer kétszer, néha ha eszembe jutott egymás után többször. A hajam elég sűrű, csak kb a halántékom felett van egy-egy folt ahol kicsit ritkább. Ide célzottan koncentrálok amikor felkenem, de egyébként az egész fejbőrömbe bemaszírozok kb egy pipettányit. Először ragad egy kicsit, de másnapra vagy pár óra múlva már jó, nem zsírosít, igazából nem is észrevehető (aki esetleg emiatt aggódik).
A hatása: elég sok babahajam nőtt a ritkásabb helyeken. Nem csoda szerű a hatás, de meg vagyok vele elégedve.
Egyszer valamiért hajmosás után korpás lett a hajam, pedig nem vagyok rá hajlamos, kiszárította a sampon. Tettem rá ebből és rendben volt, szóval nekem ebben is segített, de ez egy egyszeri eset volt, ha valakinek folyamatos problémája van ezzel, annak nem tudom mennyire jön be.
Én elégedett vagyok vele, teljes áron nagyon drága lett volna, nem biztos hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

Makk Zsuzsó

2019. április 1.

A hajhullásnak ezer oka lehet és az a kezelés, ami egyik embernek beválik, egyáltalán nem biztos, hogy a másiknak is be fog. Így jártam én is ezzel a termékkel. 2 üveggel elhasználtam és semmiféle változást nem tapasztaltam. A netes vélemények ennek ellenére elég jók róla, amikben én nem is kételkedem, de nekem nem működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 1.

Nutellabella

2019. február 2.

Update: egy ideig nem használtam rendszeresen, de mostanában (kb 2 hónapja) rászoktam, hogy minden hajmosás után, mikor a hajtövem már száraz, belemasszírozom a fejbőrömbe, majd befejezem a hajszárítást. Heti 2-re csökkent a hajmosásaim száma, és mintha több babahajam is kezdene növekedni. A hajmosások ritkulásának örülök, mert utálok hajat mosni 😀. Remélem, a növekedést nem csak én képzelem!

Én is akcióban vettem, a férjemmel együtt használom. Nehezen vettem rá, hogy kipróbálja, de tetszett neki, mert segített a fejbőrszárazságát kordában tartani. Én dúsításra használom, remélem, működni fog.
Maga a szérum nem olajos, hanem furcsa vizes-viszkózus állagú, nem kell másnap hajat mosni, én kibírom a szokásos 3-4 napig is. Ha masszírozom, kellemesen bizserget, de nem csíp, a férjem néhol sebes fejbőrét sem zavarta. Illata nincs, színe sincs. Viszont gyorsan fogy...
Egyelőre 5-ös, még update-elek!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 2.

Egyelőre 5-ös, még update-elek!

Cyndrella

2018. december 23.

Csodaszer a vékonyszálú, töredezett, gyenge hajamra! Mindenkinek ajánlom kipróbálásra, aki hasonló problémával küzd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 23.

Antioxidánsok: Pisum Sativum (Pea) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Apigenin, Sodium Metabisulfite
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Propanediol, Butylene Glycol, Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Calcium Gluconate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Peptidek: Biotinoyl Tripeptide-1, Acetyl Tetrapeptide-3

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Szójabab csíra kivonat. A szójababról részletesebben lásd szójaglicin.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A dextrán egy poliszaharid, aminek vízmegkötő tulajdonsága van a kozmetikumokban használva. A hivatalos CosIng besorolás szerint sűrűségszabályozó és kötőanyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.