The Ordinary

Ár:   €17.90   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 6 890 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kbarbara, Módosítva: 2018. július 11.

Ár:   €17.90
Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Hajápolás
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 6 890 Ft

Ez a koncentrált formula a haj egészségét támogatja, hogy vastagabb, sűrűbb, dúsabb és egészségesebb legyen.

Ár: 6 890 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Honorka22

2022. május 4.

Nekem bejött. Dúsabb és egészségesebb tõle a hajam. Régóta is használom, már több mint 1 éve. Az elsõ hóbap után nem láttam változast de kitartottam mellette, mert olyan könnyed kis folyadék, hogy amikor éjszaka telecsepegtettem vele a fejem másnapra nem is látszódott meg a hajamon. Persze ha 2-3 éjszakat egymás után ha használom látszik, de ugye akkor már a hajam is elkezd zsírosodni, szóval nem zavar. Frissen mosott hajra nem szoktam felrakni csak mikor már 2-3 napos és már, amúgy sem szívesen hordom kiengedve. Hosszú hajam van és ezért nem mosom gyakran. Nem veszem észre a fejbõrömön, hogy zavarna. Nekem nincs bajom a pipettával, mert becsepegtetem a fejem és aztán elmaszírozom. De tényleg észrevettem a hajamon a hatását. Gyorsabban nõ, dúsabb, egészségesebb a fejbõröm. Azért az idõt meg kell adni neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 4.

Liliana345

2022. május 4.

Körülbelül 2 és fél hónapja használom, heti 1-3x, ahogy épp eszembe jut. Száraz fejbőrre szoktam fújni (muszáj volt áttöltenem egy régi pantenes fujkálós fejbőr szérum üvegébe, szerintem ez a pipettás megoldás katasztrófa, főleg, hogy a pipetta vagy hozzáér a hajhoz/fejhez, ami nem feltétlenül tesz jót a szérumnak, vagy ha tenyérbe nyomok és úgy viszem fel, 1 hét alatt elfogyna), mosás utáni napokon, amíg nincs sok szárazsampon a fejbőrömön. Mindig jól megmasszírozom a fejbőrömet vele, már ez is sokat segít a vágyott eredmény elérése érdekében. Este csinálom, összefogom lazán a hajam és reggelre teljesen beszívja, nyoma sincs így zsírosodásnak (mondjuk rá is van írva, hogy így kell használni - nem véletlenül). Eredmények 2 és fél hónap alatt: eszméletlen mennyiségű babahaj, amik gyorsan is nőnek. Konkrétan frufrut tudtam csinálni belőlük, annyi nőtt, úgyhogy én merem csodaszernek nevezni. Persze a sampon is sokat segített benne (Kerastase bain extentioniste), meg úgy a komplett rutin, de szerintem jelentős szerepe volt ennek a kis szérumnak. Most az inkey list peptidjét próbálom ki, ha nem válik be, ezt veszem újra. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 4.

Yavanna

2022. április 12.

Féléve használom, mostanra már rengeteg babahajam nőtt tőle :)
Alapvetően iszonyat lassan nő az a kevés hajam, amim van, szóval régóta szemeztem vele, de az ilyen hatású termékek mindig zsírosítják, korpásítják a hajat, ezért féltem tőle. Viszont szimpatikus volt, hogy egy szérumról van szó, azaz használhatom mellette a bevált samponomat, balzsamomat.
Ez a teljes home office pont jól is jött, hogy kipróbáljam, most úgysem találkozom sokmindenkivel :D
Na szóval zsírosít is, korpásít is, de most úgyis csak én látom, és az, hogy látványosan nő a hajam, bőven kompenzálja a rossz hatásokat. Ha majd többet fogok társaságba járni, akkor ritkábban fogom használni, de most kihasználom a bezártságot és a hajmosás utáni 2 napon kívül majdnem naponta felteszem (így egyébként sajna elég gyorsan fogy)

UPDATE: most vettem észre, hogy szinte teljesen eltüntette hátul azt a részt, ahol mindig kilátszódott a bőr, még frissen mosottan is, ha picit is nem figyeltem oda a beszárításnál. Pedig ebben nem is mertem reménykedni :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 12.

Féléve használom, mostanra már rengeteg babahajam nőtt tőle :)

mafkanett

2022. február 13.

Először is....olvasgatom a kommenteket és olyan tévhitben vannak az emberek....az hogy elkezdünk használni egy terméket az nem azt jelenti hogy a következő héten már látni az eredményt, főleg nem a hajápolásban. Ha pl bekövetkezik a hajhullás az nem a hét hete kezdett terméktől van hanem amit 3 hónappal ezelőtt történt pl rossz termék használata, hormonális okok, betegség... Tehát 3 hónap kell hogy egy termék megmutatja a hatását.
Másodszor...a saját véleményem : fél éve használom most használom a 2. üveggel. A hajam vastagszálú és dúsabb hatású mióta használom. Nekem nem okozott zsirosodást és nőnek a babahajak gőzerővel.
Nem elég belőle pár csepp és kb fél pipettával oszlattam szét a fejbőrömön és 1 üveg több mint 3 hónapig elég volt vettem még egyet mert meg vagyok elégedve. És napi szinten használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. február 13.

H.Sara

2022. január 25.

Imádom! Első üveggel használom még csak el lassan, de rengeteg babahajam nő, konkrétan lett egy frurum a semmiből tőle 😅
Az egy-két cseppet mondjuk lehetetlen betartani az eloszlatás miatt, így én többet szoktam használni, illetve csak heti 2-3 nap, amikor friss a hajam, de így is szuper eredményeket látok két hónap alatt. Biztos újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 25.

Harold

2022. január 13.

Babahajakat nem okozott, viszont korpát és zsírosodást igen, ezért egy idő után csak hajmosás előtti este kentem fel. Lehet ha még egy üveget használnék már lenne hatása, de engem egyáltalán nem győzött meg, ezért nem próbálkozom tovább. Ugyanakkor a pipettás megoldás számomra praktikus volt, könnyen el lehetett dolgozni a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 13.

P3acey

2021. december 8.

Tényleg jó cucc, PONT.
Aki azt mondja hogy nem működik neki az nem használja NAPI szinten, mert mint a legtöbb bőrápoló terméknél, itt is a RENDSZERESSÉG ami számít. (Nekem is akkor kezdett el hatni amikor eldöntöttem hogy márpedig én akkor is mindennap fogom locsolni)
Ár érték arányban nem igazán éri meg annak aki egész fejre akarja locsolni, AZONBAN nekem a túl szoros konty miatt kialakult ritkább területeket helyrehozta egy hónap napi szintű használat mellett.
Egy csillag minusz mert az ára tényleg lehetne barátibb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 8.

Tényleg jó cucc, PONT.
Egy csillag minusz mert az ára tényleg lehetne barátibb.

njuli84

2021. november 19.

Mikor használtam, nem voltam biztos benne, hogy a hajhullásomat kordában tartja, azt vettem csak észre, hogy fényesebb illetve egészsegesebb a hajam, nem is használtam elég rendszeresen. Eladtam itt az oldalon, hogy akkor nekem ez nem annyira jó. Aztán most mégis úgy érzem, hogy jó volt.
Nagyon folyós vízszerű a szérum, emiatt nem igazán tudom, hogyan kellene ezt legjobban felvinni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. november 19.

Petalodirosa

2021. október 19.

Én nem a hajhullás megállítására vettem, hanem, hogy több hajam legyen. A kezelt területen több babahajam nőtt, lassan elhasználok egy üveggel, nem minden nap, lefekvés előtt kentem be a fejbőrömet. Negatívum, hogy többször kell hajat mosni, mert nekem zsírosítja a hajamat. Összességében meg vagyok elégedve vele, újra fogom venni, úgymond kezelésnek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. október 19.

Szeos

2021. szeptember 15.

Kb fél évig használtam ezt a szérumot, 2 vagy 3 üveggel használtam el összesen. 2-3 naponta használtam esténként, hajmosás előtt, illetve hajmosás után vizes hajra. Nem hullott a hajam mikor és miután használtam, de őszintén szólva nem tudom megmondani, hogy volt-e hatása vagy nem, mert közben vitaminokat is szedtem. Gondot nálam nem okozott, reggelre beszívta a fejbőröm, így nálam nem is zsírosított.
Szerintem vitaminok mellett és koffeines hajszesszel kiegészítve jó lehet nagyon egy rutinban, csak kitartóan kell használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 15.

Antioxidánsok: Pisum Sativum (Pea) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Apigenin, Sodium Metabisulfite
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Propanediol, Butylene Glycol, Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Calcium Gluconate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Gluconolactone
Peptidek: Biotinoyl Tripeptide-1, Acetyl Tetrapeptide-3

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Szójabab csíra kivonat. A szójababról részletesebben lásd szójaglicin.

Az Apigenin egy bioflavonoid, mely leveles növények és zöldségekben található, mint a petrezselyem, az articsóka vagy a zeller. Jelenlegi kutatási kísérletek azt mutatják, hogy képes csökkenteni a DNS okozta oxidatív károsodásokat. A Sederma nevű hatóanyaggyártó cég szabadalma szerint a többek közt Oleanolic Acidból, Apigeninből és Biotinyl-GHK-ból álló Procapil nevű hatóanyag segít megelőzni a hajhullást és erőssé teszi a hajat.

A dextrán egy poliszaharid, aminek vízmegkötő tulajdonsága van a kozmetikumokban használva. A hivatalos CosIng besorolás szerint sűrűségszabályozó és kötőanyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.