ELADÓKERESŐ

Vichy Teint Ideal Cream SPF20 25 SAND árnyalatban

ELKELT

Ár: 3900

Állapot: vadonat új, bontatlan 30 ml

Eladó: szzh01 (Eddigi eladások száma: 74, Pozitív visszajelzések: 31, Negatív visszajelzések: 0)

Feltöltve: 2019. december 18.

Hely: Budapest XIV. vagy Posta vagy Foxpost

Szállítás, fizetés: személyes átvétel vagy Foxpost, vagy posta banki utalást követően

A termék Krémmánia oldala | Szabálytalanság jelentése

Leírás:

VICHY TEINT IDEAL CREAM ragyogást adó alapozó krém SPF 20  25 SAND árnyalatban 30 ml

Szavatosság: 2021.01. hó

Személyesen Zuglóban a lakcímemen tudom átadni, esetleg Zugló egyes pontjain (Örs vezér tere környéke, Fogarasi út egyes szakaszai, Bosnyák tér környéke - iskolai tanítási időszakban) találkozás lehetséges általam megadott időpontokban munkanapokon, jellemzően a reggeli órákban, vagy előre utalást követően postázom.

Posta díja ajánlott postán maradó levélként 795Ft, postai csomagautomatába 700 Ft, Foxposttal 599 Ft a küldés díja.

Személyes találkozás választása esetén előzetesen érdeklődj, hogy nekem is megfelel-e az általad preferált időpont és helyszín!

Mást is hirdetek, nézd meg az eladó áruimat, hátha szükséged van rá, együtt a posta is olcsóbb, a csomagba fér más is változatlan díj mellett!

szzh01

2020. február 29.

Szia Kriszta!

Írtam Neked e-mailt 27-én, rögtön, miután létrejött a vásárlásod a KM által megadott mail címre Az imént újraküldtem az üzenetet, kérlek nézd meg az e-mail fiókodat.

Üdv: Edina

Vkriszta

2020. február 28.

Szia Edina!

Keress meg e-mailben, a részletekkel.
Üdv,
Kriszta

szzh01

2020. február 25.

Szia Kriszta!

A "Megveszem" gombra kattintva tudod megvásárolni.

Üdv: Edina

Vkriszta