Vichy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: beautifullife, Módosítva: 2014. február 17.

Lelőhely:   patikák
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A gazdag krém textúra hidratálja az arcbőrt. A bőrfelszínen púderes hatást eredményez.

4 árnyalatban kapható

Futureline

2019. április 11.

Hurra megszuntettek ezt is! Mar csak kepek formajaban elerheto az interneten! A kivonasat megerositettek a Mummut patikaban is. Ezzel nalam vege is a Vichy markanak. A helyebe lepo Mineralblend alapozo tele van parfummel es a marka kulonleges fiatalito osszetevojet az alkoholt is belecsempesztek. Mig ez az alapozo parfummentes es alkoholmentes volt!

Viszlat Vichy, viszlat korpas haj, viszlat olajosan fenylo pattanasos arcbor, viszlat izzadt honalj es a bucsumat Vichy fenyvedotol konnyezo szemekkel zarnam ha nem allna az is elfekvoben egy kartondobozban a lomok kozott.

Es hogy ne legyek elfogult ez az egyetlen Vichy termek amit szo nelkul ujraveszek. Ha egyszer eljon a nap amikor megvaltoztatjak az osszetevolistat elfogadhatatlanna vagy szorakoznak a szinekkel soha tobbe a marka kozelebe sem megyek. Maga a termek konnyed fedesu. Lathatatlan megis az aprobb hibakat elfedi. Nem szarit, nem zsirosit, nem fenylik tole a bor. Imadom. A tobbi patikai alapozo rettenetes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

sheol

2018. május 29.

Szép, egységes a fedése, száraz bőrön is jól működik. Érzékeny bőrön nem okoz problémát. Csak azért cseréltem le, mert újat akartam kipróbálni. Nem maszkos, aki erős fedést keres, nem biztos, hogy elégedett lesz, aki viszont természetes, gyenge fedést, szeretni fogja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

picur666

2018. május 14.

Amióta rendben van az arcbőröm, nem igényelek erőteljesebb fedést, az arcbőszínem egységesítésére használom, mert hajlamos vagyok kipirosodásra. Ha előfordul 1-2 hormonális pattanás, nem fedi el, korrektort használok erre a célra, de azért az 5 csillag, mert nem az elfedés a lényeg, hanem hogy tudom minden nap használni, a bőröm teljesen jó barátságban van vele, semmiféle irritációt nem okoz. Egyszerűen szeretem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 14.

sancs

2018. január 9.

Nagy remènyekkel kezdtem használni, de számomra csalódás. Fedèse közepes és nekem nem szép. Nem tartós! Bármivel próbáltam felvinni, ecset, blender, kézzel, egyszerűen nem tetszik. Csak azért kap két pontot, mert nem okozott pattanást és lehet másoknak elég a fedése.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 9.

FrostJaina

2017. november 6.

Fedése természetes, könnyed, inkább nyári alapozó. Fénylik, de úgy szépen, nem úgy mintha zsíros lenne a bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

Yudit

2017. november 1.

Nagyon szépen fed, egységes a végeredmény. Érzékeny, ekcémára hajlamos, száraz, vízhiányos bőrömre nagyon jó választásnak bizonyult. Télen a 25 nyáron a 45-ös árnyalatot használom vagy keverem a kettőt, az utóbbi a tubusban sokkal sötétebbnek látszik, felkenve kb. 2 árnyalattal világosabbra szárad, teszek alá hidratáló krémet is, így egész nap szépen a helyén marad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 1.

Martini

2017. szeptember 25.

Én a sima dermablendre szavazok!Nekem ez nagyon nem jött be!Kevés a fedése,nem tartós..elhasználtam,de nem veszem újra esetleg a fluid változatát kipróbálom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

Tothxheni

2017. szeptember 7.

A nagybetűs alapozó. Tuti újravevős. Ugyan púder nélkül még nem használtam (rimmel stay matt) de konkrétan egész nap matt az arcbőröm. Talán a homlokom fényesedik ki a nap végére, de ezzel még megbarátkozom. Eddig egyik alapozó és/vagy púder sem hozta ezt a szintet bárhogy próbáltam őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

googles

2017. augusztus 28.

Ez valóban jó alapozó. Nem lesz sivatag, se maszkos tőle az arcom. A 15-ös (ivory-clair) árnyalat nekem teljesen jó. Úgy egyben, ez az alapozó használható, jól viselkedik és kivételesen jó árnyalatai is vannak. Ajánlom, bár drága kicsit.

Ja, nem vagyok teljesen biztos benne, hogy jól tudom, de mintha ebből lenne 2 típusú, a száraz bőrre való (ezt véleményeztem én), meg a kombinált bőrre való. Ami nekem van, abban azt szeretem, hogy szépen el lehet dolgozni az arcon és bársonyos hatást eredményez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 28.

nikolett

2017. április 25.

Maximalisan meg vagyok elegedve vele. Kis mintat kaptam a vichytol, de ha kifogyok az alapozobol, tuti ilyet veszek. Termeszetes vegeredmeny, nekem nem fenylik at nap vegere sem, a szin is stimmel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 25.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Tocopheryl Acetate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Tisztító, emulgeáló, sűrűség szabályozó, bőrjavító (skin conditioning) és felületaktív anyag (surfactant).

Lásd Tripeptide-32