fallback image
img
New

Hermès 24 Faubourg EDP

Hermès Faubourg 30 ml EDP, csak próbafújt.

Batch: BIBBG

Légy szíves az alábbiakat még leütés előtt olvasd el!

* Minden meghirdetett termékem eredeti, első kézből származik, saját magam vettem, vagy bontatlan új állapotban ajándékba kaptam. Gondosan tárolom őket, a minőségükre garanciát vállalok, a batch kódot is mindegyiknél megtalálod.

* A félreértések elkerülése végett szeretném felhívni a figyelmet, hogy a gyári krémminták tubusai nincsenek teljesen teletöltve. Felesleges átvilágítani, amit én bontatlan, új, eredeti gyári mintaként hirdetek, az az is, és egy árva mikromilliliter sem hiányzik egyikből sem. Ugyanez vonatkozik a kis kártyás gyári fújós illatmintákra is, annak ellenére, hogy a kis üvegcsék nincsenek tele, nem lett belőlük kifújva, sőt, azokban a szint egy idő után még csökkenhet is, mert lassan, de biztosan párolognak.

* Szállítás: elsősorban Foxposttal, ha ez nem megoldható, postán maradó ajánlott levélként. Budapesten (pl. Duna Plaza) időnként személyes átadás is lehetséges, de krém- vagy parfümmintáknál ezt nem tudom vállalni.

* A hirdetés alatt kommentben minden felmerülő kérdésre szívesen válaszolok.

* Cserélni nem szeretnék.

* E-mailre napokig nem reagálók, leütés után alkudozók, a fizetést hónapokig halogatók kíméljenek!

* 2 termék vásárlásakor mindig jár engedmény, a többi eladó termékemet megtalálod itt https://kremmania.hu/profil/elado/tarzicia

Köszönöm.

Eladó