fallback image
img
New

teszter, üvegében! MEMO Paris - Shams Oud

100 ml

MEMO Paris - Shams Oud - Alienor Massenet 100!!!!/100ml, számomra is meglepő, de ez tényleg nem 75, hanem 100ml-es teszter? legalábbis ez áll rákaristolva, batch code: SH 11012, (2022.01.) imigyen 39.000 Ft + packeta/fox, roppant jutányos áron válnék meg ettől az xtrém-gyantás neutronbombától, tényleg félelmetes a hatóereje, eladjam egyáltalán? segítsetek pls. a fenébe már… Illatjegyek: oud, sáfrány, gyömbér, feketebors, vetiver, cypriol/nagarmotha, labdanum, nyírfagyanta, styrax gyanta, tolubalzsam, tonkabab SHAMS = SUN, ez egy felfoghatatlanul ősi oud-varázs, eleddig hasonlót sem éreztem, van egy áthatón izzó, sáfrányosan csiszolt fényessége, talán a kezdeti gyömbér lehet benne a ludas, a nagarmotha (ami nem ciprusi olaj :-) földes, repedezettem bőrszerű és száraz, nagyon száraz, mindennemű mocskos barnyardtól mentes sötét ouddal, egy kietlen, száraz avarral, igen száradvány avarszőnyeggel borított sivatagba visz, félelmetesen izgalmas, roppant nehéz, egyben félelmetes azoknak akik a mainstream oud szintetikus emlőin nevelkedtek, már-már kézműves/artisan oldalra helyezném ezt a remekművet,be kell valljam, a végén meg még ráadásképpileg szőrös kis sivatagi szőrmellás állatfajzatok is előbújnak édes kis odujaikból, ááááá ezt nem lehet szavakba önteni, kész vagyok… pffff…ha valaki vinné, lehet kiveszek 5 milit ebből az őrületből további fotó: lazolkov@gmail.com

Eladó

lazolkov