100% Pure

Ár:   $26   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: imcsi, Módosítva: 2017. augusztus 23.

Ár:   $26
Lelőhely:   online külföldről

Hosszabbít és elválaszt, a szempillákat egészséges kondicionálókkal vonja be és fekete teával, bogyós gyümölcsökkel, valamint kakaó porral színezi. Víz-, és kenődésálló, nem pattogzik. Vegán.

DreamyGirl

2019. február 10.

Nekem a lila árnyalat van meg. A pillákat szépen befedi, kiemeli. Szép a csomagolása, jó a keféje. Az erős illata zavar egy kicsit, meg az ára... Sajnos az én pilláimon, nem olyan tartós. 4 órát kibír, utána pattogzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 10.

imcsi

2017. augusztus 12.

Imádom! Ez a legjobb natúr szempillaspirál, amit próbáltam. A dark chocolate árnyalat van meg még a régi ezüst csomagolásban, már majdnem egy éve használom. Édes kakaó illata van, és ugyanolyan jó teljesít mint a nem természetes társai. Egész nap tart, nem kenődik, és amióta használom nem hullanak annyira a szempilláim. Pont azért kezdtem el használni, mert nincs túl sok pillám, és amikor alulról kihullik pár, akkor elég feltűnő "lyuk" lesz ott, de ezzel a termékkel nincs ilyen gondom. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 12.