100% Pure

Ár:   $25   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: imcsi, Módosítva: 2017. augusztus 23.

Ár:   $25
Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   online külföldről

Többfunkciós gél a szemöldök formázására, kitöltésére és fixálására. A természetes kakaóbab és fekete tea pigmentek gazdag, natúr színt adnak, a kondicionáló hozzávalók pedig egészségessé teszik a szemöldököt.

imcsi

2017. augusztus 12.

A szemöldököm ritka, világos és vékony szálú, középiskolás korom óta ki se megyek az utcára, ha nincs befestve. Az utóbbi időben a vegyszeres szemöldök púderektől és ceruzáktól eléggé elkezdett hullani, mindig ugyanott lettek "lyukak" rajta, ezért kezdtem el ezt a természetes márkát használni. Már vagy egy éve használom és imádom! A taupe színt rendeltem meg, és a világosbarna hajamhoz tökéletesen megy, nincs benne az a zavaró vöröses árnyalat. Nagyon természetes a hatása, nem is látszik, hogy ki van festve a szemöldököm. A cég még egy kétvégű ecsetet is küldött ajándékba, ami amúgy az oldalukon 19 dollár. (Vagy pedig összekeverték a rendelésemet valaki máséval, hah... Mindenesetre örülök az ecsetnek!) Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 12.