183 Days by Trend It Up

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   10,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. április 3.

Kiszerelés:   10,5 g

3 ragyogó highlightert tartalmazó paletta.

tsipzi

Korcsoport: < 18
2020. augusztus 28.

Meg vettem, mert a csomagolása megfogott, viszont egyáltalán nem használom. Nem rossz a pigemtáltsága, de az árnyalatok miatt nem nagyon használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. augusztus 28.

Katalina01

2020. június 23.

Maga a tökély. Kellemes formula, tartós, színe olyan, mint a tégelyben, rétegezhető. Külön megjegyezném, h a fémdobozos design is el lett találva.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 23.

Reni666

2020. március 10.

Nekem nagyon tetszik:)
-Nagyon szépen csillog ,nagyon tartós .
-én 399 ft ért vettem ,gondoltam teszek vele egy probát .
- akár szemfestéknek is kiválo,illata szerintem szolid .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 10.

Nekem nagyon tetszik:)
-Nagyon szépen csillog ,nagyon tartós .
-én 399 ft ért vettem ,gondoltam teszek vele egy probát .
- akár szemfestéknek is kiválo,illata szerintem szolid .

virumiru

2020. január 11.

én is 700ért szereztem be karácsony körül, és azóta nem is nyúlok máshoz💕 gyönyörű fényesek és tartósak, és még a zöld is használható bármilyen hihetetlen, annyira szolid irrizáló színe van, imádoom!! a szaga kicsit fura , de így elviselem😃

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 11.

ferenczifanni

2019. december 12.

700 kemény magyar forintért szereztem be és mivel csak egy vélemény volt, az is 5 csillagos, úgy gondoltam, nem bukhatok sokat. Naggggyon tartósak, pigmentáltak és nagyon durva mindhárom szín, főleg a pezsgős, annyira szép a fénye. A zöld is elég extra, irizáló kicsit, a középső arany pedig pont elég mélységű, nem túl sötét, nem túl világos, kicsit valóban narancsos arany, hasonlóm van már, de konkrétan ilyenem még nincs, pedig van egy pár highlighterem már....:D maximális 5 csillag, bár teljes áron én rá se néztem, amúgy sem nézem sokat a 183 days állványt, ezt is csak a kiárusított termékeknél találtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 12.

Dorcikahh

Korcsoport: < 18
2019. május 18.

Szeretem a kicsit extrásabb, színes sminkeket, és mostanában azon gondolkoztam, milyen jó lenne, ha a kék vagy a zöld szemsminkjeimhez lenne hozzáillő színű highlighterem. Aztán a DM-ben belebotlottam ebbe a kis palettába, amiben van egy zöld. Gyorsan megéztem itt, még nem voltak vélemények. Mondom akkor én leszek az első, és hazajött velem. Csak itthon néztem meg jobban a másik 2 színt, ami ott két uncsi arany árnyalatnak tűnt, de nem azok. A középső egy kicsit sárgásabb, talán picit narancsos arany, amit imádok. Egyik arany highlighteremre se hasonlít. A másik pedig egy pezsgőszín, de abból sem az unalmas fajta ami alig látszik, hanem ennek is gyönyörű, erős fénye van. Szóval imádom a színösszeállítást, azt pedig gondolom mondanom se kell, hogy milyen cuki a csomagolás. A minősége pedig...el vagyok ájulva :D nap végére is ugyanúgy csillog a fejem, ilyen jó highlighterem még nem volt. Nem vártam tőle sokat, de lekörözte a NYXet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. május 18.