183 Days by Trend It Up

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. április 3.

Krémes állagú, közepeés fedésú tégelyes korrektor.

bendi13

Korcsoport: < 18
2020. május 14.

Én is 300 Ft-ért vettem, nagyon jól elfedi a pattanásokat és a hegeket. Az illata is tetszik, bár hozzáteszem szerintem nincs sok köze a banánillathoz. Sajnos ez a márka teljesen megszűnt....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. május 14.

bibike2000

2020. április 16.

300 forintért adták volna, de kiderült róla,hogy egy leselejtezett teszter, így nem tudtam megvenni. Jóban lettünk volna, mert tetszett az illata, az állaga, a fedése. A nyakamon egy hatalmas pattanást elfedett ahogy kikentem. Sajnálom, hogy nem lehetett az enyém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 16.

Victory33

2020. január 27.

Én is 300 Ft-ért jutottam hozzá, egy világos árnyalathoz. Alapozó fölé viszem fel, fedése gyenge-közepes, de a lényeg, hogy javít a bőrhibákon, púderrel fixálva a helyén marad.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 27.

virumiru

2020. január 11.

nagyon jó kis korrektor, a fedése drogériás szinten szuper, nagyon krémes, lassan fogy, és a nap végén is a helyén van😃 leárazásokon még mindig ellehet csípni 300ért szóval hajrá csajok!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 11.

nes4

2019. október 27.

Sajnos, kivonták, ezert 300 HUF-ert jutottam hozza. Az elso tokeletes korrektorom, ami szinben is passzol, tartos is. Rengeteget kiprobaltam mar, ez szuper. Javaslom, ha tudtok, tankoljatok fel belole, en megtettem, az akciosak kozt meg jo par darab volt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 27.

Kuro

2019. október 15.

először nagyon le akartam húzni a pontozással, mert ujjal próbáltam, tiszta bőrre, és sehogy sem akart egyenletesen terülni, foltos volt, nehezen eldolgozható.
aztán ma kipróbáltam alapozóra, és blenderrel vittem fel - sokkal, mérföldekkel jobb az összkép!
így már megkapja tőlem a max csillagot, mert finom illata van, jól fed (alapozóra!!! magában nem igazán), és elég sok van a tégelyben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 15.

fokyandi

2019. augusztus 31.

Nagyon banános illata van ... kellett nekem, megvettem. Nagyon jól működik bb krémre illetve csak úgy a tiszta bőrre is, ha csak 1-2 pattid van. Szem alá is jó, de nekem jól alá kell hidratálni, mert kicsit húzza a bőröm. Sajnos 40 felett már nem olyan sima rugalmas a bőr.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 31.

Reni666

2019. augusztus 25.

Nagyon jo kis termék.
-nem irritál .
-szépen eldolgozható.
-tartós./árához képest./
-kellemes az illata.
-szépen eltünteti a börhibákat .
-nincs maszk hatása.
-nagyon megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

Nagyon jo kis termék.
-nem irritál .
-szépen eldolgozható.
-tartós./árához képest./
-kellemes az illata.
-szépen eltünteti a börhibákat .
-nincs maszk hatása.
-nagyon megéri az árát.

vikofrivia

2019. június 15.

UPDATE: először is az ég áldja azt aki békén tudja hagyni a pattanásait. Általában ha látom hogy nem tudok velük mit kezdeni, vagy túl mély, én se nyúlok hozzá, de a mostani alany köztes állapotú volt. És hát igen, elég csúnya lett. Alapozó előtt és utána is ezzel korrektoroztam, ÉS NEM HITTEM A SZEMEMNEK, egyszerűen eltűnt, kizárólag közelről lehetett észrevenni, ezt eddig folyékony korrektorral soha nem értem el, se alapozóval, mindig a seb mellé másztak. Le vagyok nyűgözve.

Alapozóra való korrektorként a legvilágosabbat vettem volna meg (ami amúgy nagyon szép sárga tónusú) de nyárra szeretek csak korrektor használni egy fényvédőre, így a 010-es Jane jött velem haza. Nagyon szépen passzol a bőrömhöz, jól fed, primerrel elég tartós is, pont annyira amennyire nyáron kell, úgyhogy szerintem be fogok belőle tárazni. A régi banános csokira emlékeztet, imádom 🍌

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 15.

tara95

2019. május 22.

Szkeptikus voltam: ugyan, mit tudhat ez a csilivili, illatos, már-már nevetségesen alacsony árú korrektor, pláne a szemem alatt?! A teszter nagyon zsíros volt, lemondóan tettem vissza...aztán csekkoltam a véleményeket és villámgyorsan el is hoztam a legvilágosabbat.

Mostanában a vizsgaidősuck szépségeivel kényeztetem magam, ennek köszönhetően lehet hogy egy orosz katona is rejtőzik ezekben a sötét árkokban. És a vicc, hogy ez a cucc rohadt jó. Mármint tényleg, NAGYON.

A színe szuper, hullafehér, felkenve pedig selymesen krémes, gazdag, az ember úgy érzi mintha valami király maszkot pakolna fel. Tökéletesen elfedi a karikákat, nekem nagyon enyhén csücsült csak be az apró ráncokba a nap végére, viszont 100% hogy ezt csak én látom. Tartós, púderrel fixálva ott marad, és végre-végre valami ami nem szárít, sőt. Bátran ajánlom :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.