183 Days by Trend It Up

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anetta.filip, Módosítva: 2018. szeptember 28.

Ápoló és védő hatású alapozó szérum bambuszrosttal. Szempillaspirál alá alapozókènt vagy éjszakai szempillaápoló kezelésként is használható.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Mirus

2020. május 20.

Nekem nagyon bevált ez a termék, a szempilláim dúsabbak és hosszabbak lettek. Szempillaspirál alá is fel szoktam tenni, kicsit hagyom száradni aztán szempillaspirálozok. Csak ajánlani tudom. Én biztos hogy vásárolok még belőle. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 20.

random

2018. december 25.

szempillaspirál alá eddig csak egyszer használtam (essence i <3 crazy volume brown, nem túl crazy volume), extra dúsítást nem láttam, de kevésbé volt csomós a végeredmény, és valamelyest extrán megemelte a pillákat. ez eddig nem rossz, de icipicit jobbat vártam. használtam már a szemöldököm megregulázására is, amíg nem érek hozzá addig a helyén tartja a szálakat, ez is egy jó pont. most megnézzük hogy mit tud éjszakai pillaszérumként, remélem tudom két hétig egyfolytában használni. vigyázat, ha spirálozás közben kicsit rászorítasz a tubusra (mint én, a nagy koncentrálásban...) kibugyoghat. szerencsére nem túl folyós, de azért jobb a felesleges pazarlást elkerülni. egyelőre 4 csillag, ha tényleg erősíti is a szempilláimat, akkor kap egy 5.-et is.

na up.: ugyan egy-egy nap kimaradt, ami az én hibám, de sikerült két hétig nagyjából konzisztensen viselni. igazából nem hiszem hogy bármit is csinált. a szempilláim ugyanúgy hullanak, a jobb szememen semmi változás, a bal szememen viszont eltűnt a "hiány". igaz, szempillaspirált sem használtam mostanában. hogy most ezt a spirál-stopnak tudhatom be, vagy ennek, nem tudom. mindenesetre 5. csillagot nem kap, ennél többet vártam. annyit elmondhatok, hogy jobb, mint a p2 (már kivont) holo csomagolású "lash renew" izéje.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 25.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak