27 87

Ár:   €145   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: malvada, Módosítva: 2020. március 24.

Ár:   €145

Fejjegyek: menta, shiso levelek, tengeri akkordok

Szívjegyek: ánizs, édeskömény, fehér virágok

Alapjegyek: pézsma, homok

malvada

2020. március 25.

Kifújáskor mojito illatát érzem friss mentával. Amikor leszárad, a menta eltűnik (sajnos elég hamar) és csak az iso e supert (Molecule 01) érzem, azt viszont sokáig. Abszolút uniszex, friss, modern illat, de aki tartós mentaillatra vágyik, ne ezt válassza. Én a nőiesebb illatokat kedvelem, de a maga kategóriájában nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 25.