2M Beauty

Ár:   500 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   körmös szalonok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sttpcsillag, Módosítva: 2016. október 5.

Lelőhely:   körmös szalonok, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

sttpcsillag

2016. augusztus 9.

Eddig néhányszor használtam azt kell mondanom, nem rossz termék. Viszonylag jól ápol, de igazából bármi mással kiváltható.Imádom az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 9.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil
Illatanyagok: Parfum/Fragrance