2M Beauty

Ár:   1490 Ft és 2190 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   5 ml és 13 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   körmös szalonok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: manobeka, Módosítva: 2018. december 21.

Ár:   1490 Ft és 2190 Ft
Kiszerelés:   5 ml és 13 ml
Lelőhely:   körmös szalonok, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Erős pigmentációjának köszönhetően már egy vékony rétegben is kiváló fedést biztosít a tökéletes szín elérése érdekében. Nem csíkozódik a felkenés során. Acetonnal tökéletesen leoldható. Vastag réteg esetén a leoldás több időt vehet igénybe. Tökéletesen használható manikűrhöz, pedikűrhöz és műkörmök díszítésére is.

UVLED lámpában 1 perc a kötési idő. Kizárólag UVLED (48W) lámpában köt meg, UV lámpában azonban nem.

manobeka

2018. december 18.

Most nagyot csalódtam ebben a márkában, de tényleg..az extra színintenzitás a minőség rovására ment. Lehetetlen felkenni, szerintem nincs olyan gyors műkörmös, aki ezt 1 másodperc alatt felkeni az összes körömre a kézen, mert kb ennyi idő után rándul össze de úgy, hogy kezelhetetlenné válik a felkenés. Összerándul, foltosodik, nem elég egy réteg. Nagy csalódás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 18.