4 kids and us

Ár:   9290 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   pinkpanda.hu   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: panneszka, Módosítva: 2016. május 26.

Lelőhely:   pinkpanda.hu
Kategória:   Hidratáló krémek

A krém láthatatlan védőréteget alkot a száraz és érzékeny bőrön. Hidratál, véd és helyreállítja a bőr nedvességtartalmát és rugalmasságát.

Szlovéniában készült termék, 100%-ig természetes összetevőkből.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kokum fa magjából kivont zsíradék, melyet leginkább emollient anyagként használnak a kozmetikumokban. A kokumvaj állítólag segít a bőr regenrálódásában, így gyakran használják bőr helyreállító krémekben. Az összetevő gazdag esszenciális (a szervezet számára szükséges, de meg nem termelt) zsírsavakban és E vitaminban. A kokumvaj nem tömíti el a pórusokat, könnyen beszívódik a bőrbe és kellemes állagúvá teszi a krémeket.