4711

Ár:   8500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ALettah, az összetevőket feltöltötte: Verona5, Módosítva: 2020. június 8.

Lelőhely:   drogériák

Fejjegyek: yuzu, olasz citrom, shiso

Szívjegyek: ibolya, napfényakkord, rózsa, narancsvirág

Alapjegyek: fehér mósusz, pacsuli, ábrás fa

Verona5

2020. június 12.

Végre volt teszter az M-betűsben belőle, ki is próbáltam. És amennyire vártam egy finom citrusos illatot a narancsos ismeretében, sajnos ő csalódás lett számomra. Az illat maga egész finom, de nagyon gyenge, az erőssége is és a tartóssága is, ami fél-egy órát tartott a bőrömön. Nem lesz helyettesítője, vagy ikertestvére egyik nyári illatomnak sem. Igazi locsolni való kölni csak, ehhez képest még akciósan is drága.
Annak lesz megfelelő csupán, aki egy kis semmiség nyári illatra vágyik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 12.

Annak lesz megfelelő csupán, aki egy kis semmiség nyári illatra vágyik.

Qwerty

2020. június 7.

Na, végre egy próbálkozás, ami mutat valamit a klasszikusból. Eddig akármelyiket szagoltam, csak zavaró katyvasz volt. Ez szinte egy az egyben a klasszikus 4711 egy kis könnyítéssel. Sokkal frissebb, modernebb kivitelben. Egyáltalán nem limonádé.

Update. Szimatolgatom, és jó. Az eleje citrusos-fűszeres, a yuzut szerencsére nem érzem ki túlzottan belőle, de a shiso-t se sajnos. A friss nyitány után átvált púderesbe, de ez nem az a fullasztó, tömény púderesség, hanem az is könnyed, még nekem is elviselhető, pedig én kerülöm az ilyesmit. Már az ára is kedvezőbb, olyan 6000 Ft körül lehet kapni. Egyetlen dologért nem mertem még megvenni, és az a pézsma. Kétszer is úgy jártam friss illattal amiben volt, hogy a friss, zöld összetevők egy pillanat alatt elillantak, és csak a szerelmes hímszarvas-szag maradt...tudom, hogy szintetikus, de akkor is. Nem akarok kizárólag pézsmaszagot árasztani. Ebben ilyet nem vettem észre, de úgy sem először járnék, hogy a teszter és a saját példányom teljesen másképp viselkedik. Persze ebben azért körülveszik kevésbé illanó, púderes virágos összetevők a pézsmát, szóval esélyes, hogy nem kiabál ki alóla, de nekifutok még párszor, aztán szerintem úgyis elgyengülök.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 7.

La-Fee

2020. május 12.

Szerintem ilyen gyorsan nem vettem még illatot.
Ma egy német reklámban láttam, este beugrottam a boltba, illat jó, rohanás a pénztárhoz :)
Anyukám használta az alap klasszikust, én ajándékoztam tovább neki, szerintem az is egy finom dolog, mondhat bárki bármit. Ez az illat pedig finom porosan citromos, az az igazi nagy fajta olasz, a héjával együtt. Nem mondom, hogy életem parfümje, de egy szép sárga illat, fitt, anyukás, laza.
Mostanában a testpermet jellegű illatok jönnek be, mint Nuxe, Caudalie, Guerlain Aqua Allegoria vonal. Ez is simán ott van, lehet permetezni, aroma jellegű finomság.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 12.

Szerintem ilyen gyorsan nem vettem még illatot.

googles

2020. május 12.

Szeretem a friss illatokat de a harsogo citromot nem annyira. Ez az illat kellemesen meglepett, nekem erdekes es tetszik a leszaradasa is, mintha viragossa valna, talan kicsit az ibolya is elobukkan (amit imadok).
Kanikula illat, egyelore dragallom azert es felvetnek az illatok, de kisert ez a szep uveg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 12.

ALettah

2020. május 10.

Rajongok a 4711 illatokért, mindig örömmel próbálom ki az újdonságaikat, a Remix sorozat is kedves nekem. Ez a citrom köré épített 2020-as kiadás is azonnal kipróbálandó lett nálam. Többszöri próba után: abszolút uniszex, nyáron a nagy hőségben minden bizonnyal csodálatosan frissítő, pezsgő, élettel teli citrom. A shiso és a napfényakkord nekem nem sokat mond, inkább egy laza, citrusos, napsugaras nyári illatnak írnám le. A leszáradása inkább férfias, amolyan jó pasi most jött a zuhany alól- jellegű. Persze citrus témában nem könnyű újat mondani, és ez nem is sikerül neki.
A csomagolás a megszokott magas minőségű, a tartóssága pedig citrusos cologne-hoz képest meglepően jó, órákon át illatozott rajtam, ruhán még másnap is éreztem. A sorozatból szerintem a narancsos a legjobb, azt a szintet nem éri el, de kánikulára citrusos imonádés illatot keresőknek telitalálat lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 10.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance