8x4

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2012. augusztus 4.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Dezodorok

A 24 órán keresztül ható proaktív fomula ötvözi a hatékony dezodoráló védőhatást és az egyedi illatot. A Heavenly olyan égi illatot kölcsönöz számodra, amelyre mindig is vágytál. 24 órán keresztül frissen tart anyagmaradék hátrahagyása nélkül.

6vilag

2018. március 3.

Sajnálom, nálunk átlagon alúl teljesített. Lányom szólt, hogy ettől ő büdös lesz, pedig hűvös idő van. Szerencsére, elég sokáig próbálkozott vele, így csak kevés maradékot kellett elfújkodnom. De nekem nem tetszett még az illata sem. Édes, és csak édes, ez pedig nálam kevés. Pedig régen nagyon szerettem ezt a márkát, főleg a zöld golyósat. De azok a régiek voltak, még a bezzeg korban, amikor minden más volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 3.

Виктория

2014. szeptember 18.

Apukám hozott annak idején Németországból többfélét is. Most, hogy kiköltöztem, nap mint nap szembetalálkozok ezekkel a dezodorokkal a polcon, lehet, majd veszek nosztalgiázni. Ez nagyon finom illatú volt, emlékszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 18.

Maniac

2012. augusztus 4.

Nagyon tartós illata van, nem izzad tőle jobban az ember, mint más dezodortól. És nincs benne alumínium (erre most jöttem rá, amikor feltöltöttem). :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 4.

Hidratálók: Propylene Glycol