A Lab on Fire

Ár:   46 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: babyface, Módosítva: 2014. november 2.

Ár:   46 000 Ft
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria

Állj meg egy pillanatra. Ülj le egy padra a városi parkban. Hagyd, hogy végigsimogasson a lágy szellő. Ahogy a messzeségben megcsillan a napfény az egekbe magasodó felhőkarcoló ablakán, mosolyra húzódik a szád… Az Almost Transparent Blue citrusos jegyek és fák ultramodern elegye. Yuzu, hinoki és cédrus jeges aldehidekkel. Cool.

A parfümőr: Bruno Jovanovic

Illatösszetevők: yuzu, zöldcitromaldehidek, kakukkfű, cédrusfa, hinoki, mósusz

A Lab on Fire Almost Transparent Blue luxusparfüm. 5ml = 3400 Ft, 10ml = 6300 Ft
Ár: 3400 , Eladó: Maksi
Állapot: új, Helyszín: Erd, fizetés: Banki utalás után postázom, személyes átvétel Érden lehetséges.

babyface

2014. november 28.

néha azért magamat is meg tudom lepni... én aki élek halok az édes illatokért hirtelen kedvem támadt üveget szagolgatni... :D mert ez az illat tényleg nagyon élethűen hozza a hideg ablaküveg illatát! kíváncsiságból fújtam magamra és pár perc múlva aléltan szagolgattam a bőröm. hihetetlen ez a kontraszt a meleg bőr hirtelen hűs üveggé változik. alig várom, hogy nyár legyen ez ütni fog! :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 28.