A'PIEU

Ár:   $3.98   Kategória:   Kézkrémek

A krémet feltöltötte: andrea91, Módosítva: 2015. augusztus 17.

Ár:   $3.98
Kategória:   Kézkrémek

Banános kézkrém

ViviAnne

2015. augusztus 25.

Az utóbbi időben rám tört a banán-láz, aminek következtében beszereztem ezt a kézkrémet kb 300 Ft-ért. A krém enyhén sárgás színű, az illata pedig olyan, mint annak a banán alakú banános csokinak. :D Ez az illatozás nem tart sokáig, csak amíg egy kicsit beledolgozom a bőrömbe. A hidratáló képessége átlagos, nagyon száraz kezűeknek nem ajánlanám, ahhoz kevéske.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 25.