A'PIEU

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4 g   Bőrtípus:   Normál

A krémet feltöltötte: hambi, Módosítva: 2019. június 12.

Kategória:   Sminkek szájra
Bőrtípus:   Normál

Tartós hatást biztosító ajakszínező bársonyos puhasággal és hybrid velvet polymer technológiával.

12 élénk árnyalatban kapható

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

hambi

2019. június 17.

Ma kaptam meg, nagyon elegáns a fekete csomagolás. Maga a termék szép intenzív színű, Thai Tea ármyalat - mauve piros. Érdekes textúrára szárad, mattos - selymes, de egyáltalán nem szárít és tartós. Mondjuk nem annyira, mint egy JSC vagy Kylie, de ezt legalabb lehet igazítani napközben leszedés nélkül.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 17.