A'PIEU

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   40 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet feltöltötte: cattitude, Módosítva: 2019. április 29.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál

SPF 15-ös fényvédőt tartalmazó kézkrém. Tejprotein segítségével hidratálja a kiszáradt kezeket. Növényi kivonatokkal világosítja a bőrt.

cattitude

2019. május 31.

fillérekért vettem kb Koreában, elképesztő, milyen olcsóak ott helyben az A'pieu cuccok T__T nagyon minimálisan pakoltam, szóval egy üveg parfümön kívül semmi folyékonyat se vittem és rettenetesen kiszáradt a kezem, asap kellett valami jó és olcsó kézkrém. ez azzal fogott meg, hogy nincs annyira bődületesen beillatosítva, mint általában a koreai kézkrémek, persze ez is parfümös, de kicsit visszafogottabb az illata. a hatása elmegy, ideig-óráig okés, de nem fogja begyógyítani a kirepedt kezet. optikailag tuti fehérít, annyit nem használtam, hogy hosszú távú hatását is észrevegyem (lehet nincs is). örülök, hogy megvettem, de nem csodaszer, 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.