A'PIEU

Ár:   $3.9   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   3,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: erynis, Módosítva: 2017. június 21.

Ár:   $3.9
Kiszerelés:   3,8 g

Megemel és dúsít minden egyes szempillát, anélkül, hogy elnehezítené. Könny, izzadás, és faggyúálló.

5 változatban kapható

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

erynis

2017. július 23.

Nagyon szeretem ezt a kis spirált, amiről első blikkre azt gondoltam, hogy csak travel size méret, de kiderült, hogy ez a teljes. A formula kicsit száraznak tűnik, de szépen fed, nem csomósodik, picit göndörít is (nekem ez a változat van meg). Ezt a nyári hőséget is kiválóan bírja, az időnkénti dörzsölgetést is, nem hagy nyomot, nem kenődik. Nem életem legjobb spirálja, de egy nagyon jó kis szempillaspirál, egy próbát megér mindenképp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 23.