AA

Ár:   4222 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   kozmetikák, online   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Morzsa, Módosítva: 2015. július 3.

Lelőhely:   kozmetikák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

100%-ban természetes összetevők, nem tartalmaz genetikailag módosított növényi kultúrákból való kivonatokat, éter- és ásványiolajokat, kőolajszármazékokat, parabeleket, alkoholt, szintetikus szinezéket, és illatkompozíciókat. AA ECO ökológiai kozmetikai márkaérzékeny, allergiára hajlamos bőrre. Az organikus paradicsom kivonat védelmet nyújt az érzékeny bőr számára a környezet káros hatásaival szemben. A C vitamin erősíti, növeli az érfal rugalmasságát. A jojoba olaj regenerálja a bőrsejteket, csökkenti a gyulladásokat, irritációkat.

zsófi84

2013. október 22.

Egyáltalán nincs durva arcpirosságom (csak némi színbeli egyenetlenség), így nem kifejezetten rozaceára vettem. Vannak kis piros erek, így gondoltam, talán ezek szaporodását sikerül kordában tartani (sokáig használtam bőrradírt, amire így utólag azt mondom, hogy nem szerette a bőröm, és kieresedett). Hogy ez mennyire sikerül hosszú távon, azt még korai megítélni. Viszont maga a krém nagyon kellemes textúrájú és illatú. 100%-ig természetes anyagokból van, abszolút minimalista stílus. Akinek ez fontos, annak mondom, hogy a csomagolása is eco. Aki odavan a minimálhidraálókért, annak nagyon ajánlom kipróbálásra.
Lengyelországban vettem kb 3000 forintért (és ez a drágább reptéri ár), ehhez képest itthon 3700. Ott nagyon népszerű (mondjuk lengyel cég is gyártja).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 22.

Morzsa

2012. november 11.

Sajnos a rozaceámra semmilyen hatással nem volt (igaz, rosszabb sem lett tőle), de kellemes állagú, illatú krém. Persze, lehet, hogy nagyon hosszú ideig kellene használni, hogy kifejthesse a tájékoztatóban leírt jótékony hatását.... no, de akinek rozaceája van, annak a legeslegelső gondja az arc égés/pirosság megszüntetése vagy legalább csökkentése. Esetleg kipróbálható, hogy addig pl. Ruborillal kenegeti az ember az akut tüneteit, és hátha egyszer hatásos lesz ez a krém is, de én nem szívesen használok így krémeket.
Egyébként az AA termékek a Könyves Kálmán krt-i Herbaházban is kaphatóak, én ott vettem ezt, meg egy rozaceás éjszakai krémet is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. november 11.

tauromi

2012. május 24.

bright: Van egy márkaüzletük a 13 kerületben a Pozsonyi út 21-ben. Én ott vásároltam a múltkor és nagyon meg voltam elégedve a kiszolgálással meg úgy mindennel összességében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 24.

Shea

2012. február 6.

Hosszas keresgélés után találtam rá erre a szuper krémre! Régen kerestem már hasonló natúr arckrémet. Nagyon jól hidratál, nem zsíros és szép összetevők (egyedül a parfüm nem kéne bele, de ennyi még belefér!)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 6.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!