AA

Ár:   635 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   3,8 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   kozmetikák, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Csiperke119, Módosítva: 2021. május 13.

Kiszerelés:   3,8 g
Lelőhely:   kozmetikák, online
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratáló hatású ajakbalzsam.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Csiperke119

2021. április 12.

Nekem hidratálás helyett kiszárította az ajkaimat. Minél többször kentem,annál rosszabb lett. Valamint ha már egy kicsit megolvad egyből letörik,meg csomósan jönnek le belőle darabok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 12.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Sodium Hyaluronate