Absolute Care

Ár:   9020 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2016. november 16.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

• A szérum nem tartalmaz parabéneket, szilikont, imidazolidinil-karbamidot, ásványi olajokat, vazelint, lanoilint.
  • Egy innovatív éjszakai szérum, amely akkor javítja a bőrt, amikor az a legfogékonyabb.
  • Tartalmaz Easyliance-t, amely hatékony bőr feszesítő hatású.
  • Tartalmaz Chronogen-t, amely egy innovatív öregedésgátló peptid, javítja a bőrt és védelmet nyújt az UV sugarak ellen.