Best of Beauty 2019

Acne.org

Ár:   $29.36-76.70   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   236 ml és 473 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: letta, Módosítva: 2018. május 7.

Ár:   $29.36-76.70
Kiszerelés:   236 ml és 473 ml
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Pattanások elleni 3 termékből álló család, amely egy lemosóból (Cleanser), egy 2,5%-os benzoil-perodidos krémből (treatment) és egy hidratálóból (Moisturizer) áll.

Az ACNE.ORG amerikai cég forgalmazza, kizárólag az interneten.

Mese89

2018. június 14.

Az itteni vélemények alapján választottam, ma kezdem a használatát. Később írok az eredményről (nem vészes a bőröm, de rettentően idegesítenek a mitesszerek és pár pati). Rendeltem a barátnőmnek is egyet, de nem használja fel (más kezelés alatt áll, amihez nem ajánlják), így egy szett eladó.

EGY CSODA! Nekem mindhárom termék bevált, megszüntette a fenti problémákat. Megfelelő hidratálással nem lehet gond.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 14.

Yume

2018. április 20.

Bárki aki azon gondolkodik, hogy megvegye, nagyon erősen ajánlom hogy ne tegye.
Nagyjából 3-4 évvel ezelőtt használtam, akkor úgy tűnt,hogy segít a bőröm állapotán, és kis ideig talán tényleg jobb is volt...DE!... utána olyan szinten tönkre tette a bőröm, hogy azóta is küzdök vele. Piros lett, hámlott, fájt, hirtelen ekcémás is lett, pedig soha életemben nem tapasztaltam még, viszketett és minden egyéb dolog. Gondolhatjátok, úgy repült a kukába, mint a fene. Azóta szerencsére sikerült valamennyire rendbe raknom a bőrömet, de ma is van, hogy bepirosodik és viszket. De azt megtanultam, hogy semmilyen hámlasztó és egyéb erős vegyszert ne használjak.
Szóval ez a termék szerintem borzalmas, a szagát mindig is utáltam. A hidratáló ragacsos érzést hagyott. A legfontosabb pedig, hogy olyan erős vegyi anyagokat tartalmaz, melyek még a törülközőmből is kiszedték a színt.... szóval szerintem gondolkodjunk el, hogy mit is használunk a saját bőrünkre.
Úgyhogy a termékről ennyi, ez az én tapasztalatom, és nagyon remélem, hogy senki nem jár hasonlóan.
Az arcápolásról pedig annyi tipp: Nekem nagyon bevált a kevesebb több, ez azt jelenti,hogy semmilyen vegyszert nem/ vagy nagyon ritkán használok az arcomra, általában házi pakolásokat,természetes dolgokat csinálok. Tudom furán hangzik, de arcot is csak heti egyszer mosok sima vízzel. Sokan használják még ezt, érdemes neten utána nézni. Annyit mondhatok, hogy nekem bevállt, azóta sokkal szebb az arcom, nem piros, nem húzódik, alig vannak pattanásaim. Lehet hogy csak nagyon érzékeny bőrre jó, és zsíros bőrűeknek nem biztos hogy bevállik, de érdemes kipróbálni.Remélem segíthettem. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 20.

Bárki aki azon gondolkodik, hogy megvegye, nagyon erősen ajánlom hogy ne tegye.

Tamara1992

2018. január 3.

Sziasztok. Megrendeltem en is a kremeket de az elso rendeles ota folyamatosan veszik le a bankszamlarol a penzt. Jart mar igy valaki? Vagy a rendeslesnel ahol szett vannak irva a hetek az azt jelenti h 2 hetente ujra veszem a csomagot? Segitsen valaki. :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 3.

dija

2017. június 22.

Egy hete rendeltem meg a csomagot (8 oz.= 236 ml kiszerelésben), web-kártyás fizetéssel, legolcsóbb kiszállítással. 2-6 hetet ígértek, ma érkezett a postával. (vám kezelés nincs) :) tapasztalatokat később megírom. Ez így kb 16.000 HUF volt szállítással együtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 22.

Panda55

2016. április 17.

Most indul a 3. hetem ezzel a kittel, és a következőket tapasztalom:
Eszméletlenül hámlik a bőröm mindenütt, az arc résznél kifejezetten piros és érzékeny, kicsit talán fel is puffadt (elviselhető, de azért a normál állapothoz képest érzékeny). A pórusaim valóban összehúzódtak nekem is, mind ahogyan azt az előttem szólók tapasztalták. Nekem elsősorban a homlokomra kellett a Treatment, mert kb msáfél éve valamilyen megmagyarázhatatlan okokból megvadult és vörös, gyulladt, hol kinyomható, hol kinyomhatatlan szörnyek nőttek. De CSAK a homlokomon. Meglepő módon, ott nem nagyon tűnik fel, ha csíp, vagy viszket, de lejjebb nagyon zavaró tud lenni.
Sminket feltenni, BB krémet esélyten, ugyanis A) nem marad fent rendesen, hanem megtapad a kis hámlani készülő bőrdarabkákban, B) kipirosodik tőle a bőröm és könyörög, hogy mossam le. Egyedül a pirosság, néhány apróbb folt és a 30 faktoros fényévdelem miatt szerettem volna felapplikálni, de lehet hogy inkább veszek egy színtelen fényvédőt, amíg meg nem gyógyul.
Igyekszem tartani az acne.org szerinti utasításokat, de őszintén szólva nem könnyű. Mivel nem rendeltem meg az AHA savas hámlasztóját, ezért beszereztem az Uriage-tól a Hyséac K18-at, amivel kapcsolatban semmi fantasztkus eredményt nem tapasztaltam, de lehet, hogy ez nem a termék hibája, hanem a körülmények miatt nem vált be. Nagyobb darabokban hámlott a bőröm, szerintem ezt egy ilyen savas cucc nehezen tudja eltávolítani, de ha valakinek vannak tippei, jó tanácsai ezzel kapcsolaban azt örömmel veszem, mert én őszintén szólva most kezdtem el AHA savas terméket használni. Na de mivel nem vált be, ezért én apróra zúztam barnacukrot és a program Jojoba olajával finoman átkentem az arcomat, majd óvatosan felvittem az olajos kezemmel ez az apróra zúzott cukrot és körkörös mozdulatokkal elkezdtem masszírozni. Ha nem volt időm az olajozásra, akkor zuhany alatt vizes arccal ugyanezt. Ez ugyan valamennyire eltávolította a láthatóan lehámlott bőrt, de ezt se merem túlzásba vinni tekintve, hogy kb 2-3 naponta lehámlik az egész és folyton ezzel dörzsölgetni elég irritáló.
A pattanások egész szépen múlnak, próbálom napi 2 alkalommal felkenni a Treatmentet, időnként egy-egy nap szünettel (amikor csak éjjelre teszem fel). A nagy mezőkben tanáyzó pattanások valóban tisztulni látszanak, ám néha egy-egy visszatér a régi helyére a homlokomon, olyankor kicit növelem az adagot.
Igazából érdekelne, hogy ki mikor állt le ezzel a peroxidos cuccal. Ugyan olvastam, hogy sokan hónapokig, valaki majdnem másfél évig használta, de sehol nem találok (az acne.orgon sem) arról infót, hogy ki mikor hagyta abba. Így ebben a formában még nem olvastam, hogy "ó megygógyult az arcom, már msáfél hónapja, hogy nem hazsnálom a peroxidos izét, azóta teljesen rendben van a bőröm" csak azt, hogy beválik. Nade akiknek bevált azok utána is folyamatosan hazsnálják, amíg el nem fogy, vagy félreteszik, ha újra előjönne? Az acne.orgon ez áll: The Acne.org Regimen worked, and I am clear now. Do I need to keep using the benzoyl peroxide?

A Yes, benzoyl peroxide will prevent new outbreaks. There is no topical cure for acne, just ongoing treatment. The Acne.org Regimen can keep you clear during whichever period of your life that you experience acne, until it naturally subsides.
Ez mind tök szép és jó, és csodaszer, amiért megtisztítja az arcot a ronda és makacs pattanásoktól, de azon túl miért kéne tovább folytatni? Így folyamatosan hámlasztja a bőrt és megdolgozza ez a brutális benzoyl peroxid.
Valaki a használók közül már elhagyta ezt a krémet? Visszatért az acnéja, ha abbahagyta kitisztulás után?

Majd még update-elek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 17.

Most indul a 3. hetem ezzel a kittel, és a következőket tapasztalom:

Majd még update-elek.

adry1992

2016. január 2.

Ez a csomag csodát tett a bőrömmel. Annyira nem is pattanásos (bár az is volt mindig 1-2), sokkal inkább mitesszeres volt a bőröm. Mikor megláttam itt-ott egy visszatükröződő felületen, hogy ékeskednek a homlokomon, később pedig már mindenhol a kis bubocskák (vagyis a fehér komedók), majdnem rosszul voltam már. :) Idővel pedig nekiálltam nyomkodni a mitesszereimet, ez sem segített igazán, sőt. Végső elkeseredésemben szántam rá magam, hogy megvegyem az acne.org-ról ezt a csomagot, elég drága volt (szállítással együtt 15-16 ezer Ft a kicsi csomag), de így 3 hét után látva az eredményt, teljesen megérte. Az évek alatt sok tíz-, sőt talán százezret költöttem a bőrömre, jártam bőrgyógyászhoz, szedtem antibiotikumot a bőrömre, jártam kozmetikushoz, illetve mint sokan, mindenféle cuccot kipróbáltam olcsótól a drágáig, semmi sem használt, csak ez. Igazi csodaszer, ha adhatnék 100 csillagot, annyit is megérdemelne. :) Úgy érzem, kezdem visszanyerni az önbizalmam tőle, végre szép a bőröm. A nyomkodás utáni hegeket pedig AHA savas hámlasztással tüntetem el.
Annyit még hozzátennék, hogy az érzékenyebb részekre (orr, szem, száj, fül környéke) nagyon óvatosan használjátok, mert az első hetekben nekem borzasztóan viszketett a bőröm ezeken a helyeken, az államon pl. annyira irritált, hogy szét tudtam volna vakarni. Most, a 3. hét után már nem irritál annyira, bár egy kicsit még mindig hámlik a bőröm itt-ott. De az eredményért teljesen megéri ezt a kis "szenvedést" bevállalni az elején.

Update: Lassan másfél éve használom és még mindig ez a kedvencem, végre nem kell alapozót használnom a hétköznapokon, hogy eltakarjam a rengeteg pattanást és heget, közben pedig Ilcsi AHA savas hámlasztóval szinte teljesen sima bababőröm van. Még mindig 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 2.

Lyah

2015. szeptember 26.

Időnként minden erőfeszítés ellenére nagyon tönkremegy a bőröm, és már nagyon unom, így utolsó esélyként megrendeltem ebből az utazó csomagot. Ránézésre nem szörnyű a bőröm, de alapozni nem tudom, mert begyullad, így viszont látszik, hogy nem sima, egyenletes, hanem tele van kis apró puklikkal. Pedig egy évig egész rendben volt, mert kerültem a tejet, de most úgy néz ki, ez sem elég.
Most már két hete használom a regiment, és azt hiszem, hogy számomra a dolog majdnem csodát tevős része a treatment. Az arctisztító nem rossz, de olyan semmilyen, azt hiszem, ezt a hatást mással is el tudnám érni, a hidratáló viszont nagyon nem szimpatikus, valahogy nem akar beszívódni, nagyon furcsa érzés a bőrömön, miután felkentem, és reggelre zsíros lesz tőle a bőröm. Szóval miután ez az első kit utazós nagyságú volt, 100/100/100ml, most tervezem a következő rendelést, amiben csak a treatment és AHA lesz. A puklikat egyébként majdnem mind eltüntette, és a hegek is halványodnak. A pórusaim sajnos nem kisebbek, de egész jól tisztulnak. Be kell látnom, hogy porcelán bőröm nekem már sosem lesz, de tiszta még lehet, úgy néz ki. Azért 4 csillag, mert talán a komplett kit marketingfogás csak, bár ha valakinek bejön a hidratáló, és a lemosónál sem talál jobbat, akkor valóban van értelme a csomagnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 26.

edinyuszi

2015. július 19.

43 évesen küzdök a pattanásokkal és mitesszerekkel. Mindent kipróbáltam, de mindent. Krémeket, olcsóbb-drágább kezeléseket. Ha ezt a pénzt visszakaphatnám, gazdag lennék. Millió mitesszer van rajtam ami idegesít és nyomkodom. Na ebből van a baj. Egy hétig bujkálás. Legalább egy éve nézegettem az acne.org honlapját, de macerásnak tartottam a megrendelést. Rászántam magam. 89 dollár szállítással együtt kb:25000ft. 2-6 hét szállítási időt választottam. 1 hét után itt volt. Ez a krém tényleg csoda!!! 3 nap múlva látni a hatását. Kisebb pórusok, kevesebb mitesszer, szebb arckép. Mindenkinek ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 19.

spotted0502

2015. május 28.

1, 5 hónapja használom a termékcsaládot és el kell hogy mondjam, zseniális eredményeket hozott. Mindenen túl vagyok, bőrgyógyászok,gyógyszerek,kozmetikai kezelések,magyar és egyéb külfödi szerek. Semmi ehhez fogható eredménnyel nem talàlkoztam, teljes bőrtisztulás! Mindenkinek ajánlom hasonló problèmára. Viszont ügyelni kell néhány dologra: a bőrömet papirra szárította a benzoil peroxid, nagyon húzódott, hámlott, hiperérzékennyé vált, még egy kis gőz -ami a főzésnél érintette - is fájdalmas volt, aztán megrendeltem a jojoba olajat és adagoltam a hidratálóhoz, akkor javulni kezdett. Napfénnyel vigyázzon mindenki, kell a hidratáló fölé egy jó fényvédős arckrém is, én a Vichy Ideal Soleil 30 faktororos arckrémet használom. Még egy dolog: minden, ami az arcommal érintkezett kifehéredett, a törölköző, az ágyneműhuzat stb, szóval óvatosan, de a néhány kellemetlen mellékhatást leszámítva egy csodaszer. Használat előtt erősen ajánlott a hivatalos videó megtekintése a weboldalon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 28.

nikolett2014

2015. április 27.

Én 6. napja használom. Tegnap vettem észre, hogy elkezdtek kis puklik keletkezni a bőrömön.
Pattijaim nem voltak, "csak" miteszerek, most elég csúnya.
Remélem, csak tisztul, mert ha nem, akkor nagyon rosszul fogok kinézni. :/
Volt esetleg másnak is ilyen tapasztalata???
Majd jövök még véleményezni.
Egyelőre egy csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 27.

Pattijaim nem voltak, "csak" miteszerek, most elég csúnya.
Remélem, csak tisztul, mert ha nem, akkor nagyon rosszul fogok kinézni. :/
Volt esetleg másnak is ilyen tapasztalata???
Majd jövök még véleményezni.
Egyelőre egy csillag.