Acorelle

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kiprobaltam.hu, Módosítva: 2013. július 18.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• Eltávolítja a rövid szőrszálakat és a szőrgyökeret.
  • Hosszantartó eredmény.
  • Krémes textúra, könnyen felvihető. Vízzel leöblíthető.
  • Fair-trade bio nádcukor Paraguayból. Ylang virág illóolaj hatóanyagával nyugtatja a bőrt. Természetes glicerin hatékonyan hidratál. Óvja az érzékeny bőrt.
  • Egész testre.
  • Nem tartalmaz: színezéket, mesterséges tartósítószert, szintetikus illatanyagokat.
  • A doboz tartalma: 1 pohár cukorgyanta (300 g), 1 fa spatula, 12 kimosható, újra-felhasználható lehúzócsík.
  • ECOCERT által minősített biokozmetikum.

hajasbaba

2015. január 9.

Nekem nagyon bevált, bár a hozzácsomagolt 12 lehúzócsík nekem nem volt elég a 2 lábamra, muszáj voltam a gyantázás közben kimosni őket, és újra kezdeni a procedúrát... úgyhogy mindenképpen be kell szereznem több lehúzócsíkot. Egyébként csap alatt tartva forró vízzel teljesen tisztára mosható 2perc alatt az összes és radiátorra téve 10 perc alatt meg is száradtak.
És akkor magáról a gyantáról is valamit. Én a használati utasítást pontosan betartva mikróban 10 mp-ig melegítettem, így teljesen jó volt. A spatulával kenekedés egyáltalán nem egy nagy örjöngőség, arra kell figyelni, hogy vékonyan kell kenni és a szőr növekedésével megegyező irányba, a spatulát bőrünkre merőlegesen tartva. Lerántani viszont a szőrnövekedéssel ellentétes irányban kell. Mindent leszedett és kevésbé fájdalmas, mint a hagyományos gyanták.
Az illatáért pedig bolondulok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 9.

Az illatáért pedig bolondulok.

kiprobaltam.hu

2013. augusztus 12.

Fontos, hogy a használati utasításnak megfelelően, a megfelelő hőmérsékletűre melegítve használjuk, különben semmit sem ér (de legalább nagyon könnyű lemosni.) Ha megfelelő a hőmérséklet/sűrűség, akkor lábon és hónaljon is szépen teljesít.
A spatulával kenekedés eleinte nem egy gyors művelet, de gyakorlat teszi a mestert ;|

Pro:
A gyanta finom illatú, utána a bőr bársonyos tapintású, a hatása nálam a hagyományos gyantáéval megegyező ideig tartott.
A mellékelt letépőcsíkok könnyen tisztíthatóak, újrafelhasználhatóak.
A (német nyelvű) használati utasítás pontos, követhető.

Kontra:
A használatával járó macera és a művelet időigényessége miatt a 300 grammos kiszerelés már fél éve megvan, és lassan fogy.
De szerencsére sokáig eláll, és gyakorlottabb gyantázóknak a tökéletes hőfok eltalálása és a kenés-tépés művelete is gyorsabban megy!

Bővebben: http://kiprobaltam.hu/2013/gyantateszt-03-acorelle-nadcukorgyanta-ylang-ylanggal

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

Pro:
A mellékelt letépőcsíkok könnyen tisztíthatóak, újrafelhasználhatóak.
A (német nyelvű) használati utasítás pontos, követhető.

Kontra:

Hidratálók: Glucose, Glycerin, Sucrose

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.