Acorelle

Ár:   2840 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2013. július 18.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

• Vékony, egyenletes rétegben alkalmazzuk a gyantát, az optimális hatás érdekében.
  • A felesleges gyanta egyszerűen vízzel eltávolítható. Többször használható, mosható lehúzócsíkokkal.

Hidratálók: Glucose, Glycerin, Sucrose

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.