Acure Organics

Ár:   $9.99   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: esiorsi, Módosítva: 2021. március 26.

Ár:   $9.99
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Hajápolás

Száraz sampon rozmaringgal és borsmentával. Könnyű használat, gyors hatóidő, eltünteti a piszkot és az olajat víz nélkül.

esiorsi

2021. április 27.

Nem használtam még kifejezetten száraz sampont, bevallom. Helyette néha szükség esetén hintoport masszíroztam a fejborbe de ez nem opció mert szeretném elkerülni a Talc összetevőt.

Ez egy jó kis száraz sampon, szépek az összetevők. Mindenkepp olyat kerestem ami nem aeroszolos, és nem számítja szét a fejbőröm, főleg ha aztán több napig csucsul rajta.

A 2. nap estéjén használtam, és durva mert az 5. nap is vállalható volt a kinézete. Mar csak az érzet miatt mostam meg mert már azért hiányzott a friss érzés. Szokeknek pláne jó mert vilagosit a zsirosodas miatt sotetebbnek tűnő hajtoveken. (Barna verzió is van belőle)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 27.

Illatanyagok: Mentha Piperita (Peppermint) Oil