Aden Cosmetics

Ár:   890 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,3 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Aden márkaboltok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ad-Namah, Módosítva: 2012. május 17.

Kiszerelés:   0,3 g
Lelőhely:   Aden márkaboltok, fodrászkellékes

Lágy és egyenletes felvitelt biztosító szemkontúrceruza. Hipoallergén és vízálló.

Hibiszkusz

2019. január 24.

Azért vettem meg, mert hipoallergén, hátha kevésbé bántja a szemem mint az eddigi ceruzám. Valóban úgy tűnik, hogy jobban viseli a szemem, nem könnyezik, vörösödik most annyira, mint mikor a másik ceruzát használtam. Felső vízvonalra használom, és szerintem egész jó, mert nem kenődik el, nem leszek panda tőle, űgy tűnik kitart egész nap. Tetszik ez az ezüst dizájn is, csinoska a kinézete. Ára is kedvező, szóval szerintem jól egyben van ez a cerka.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 24.

Ad-Namah

2017. január 1.

A feketének koromfekete színe van, de nálam nem volt tartós. Szerettem, mert könnyű volt használni, de nagyon gyorsan kipislogtam a vízvonalról, utána pedig a szemem alá kenődött az egész.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 1.

prunzsuzsi

2016. július 14.

Sok drága szemceruzát próbáltam már tényleg 3-4000 Ft-os darabokat ,de ennek a közelébe sem érnek (hiába drágák) .
Bármilyen meleg van akkor is mozdulatlanul csücsül ahova reggel kihúztam . 100*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 14.

Bármilyen meleg van akkor is mozdulatlanul csücsül ahova reggel kihúztam . 100*

Sziszikecs

2016. április 29.

Igen... a másik örök szerelem. Nekem fekete van, nem szoktam más színnel húzni a szemem. Akárhány szemceruzát használtam pár óra után mindegyik elkenődött. De ez nem! Ez ott marad és úgy marad ahogy reggel felkentem. Még a bulikat is bírja! (Nagy szó!) Szóval nagyon ajánlom mindenkinek. Természetesen az ára is nagyon kedvező és sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 29.

radirroni

2014. március 1.

Nekem ebből kétféle van, az egyik kicsit kisebb, rövidebb, az a régebbi kiadás, azt jobban szeretem mert sokkal krémesebb , intenzívebb és tartósabb. Az a másik, ami úgy néz ki pontosan, mint a képen, nekem nem olyan jó. Más szemceruzáknál persze jobb, de az a régebbi verzió még jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 1.

neelad

2013. május 30.

A kedvenc szemceruzám barna és fekete színben. A türkizt és a zöldet is próbáltam, mindegyik tetszett. A fekete nálam extra sokáig bírja. Szokásom, hogy néha elfeledkezek magamról és belenyúlok a sminkbe. Még úgy sem jön le. Nem irritálja a szememet, az ára szuper és sokáig elég. Egy vidéki fodrászkellékesben szoktam megvenni, ha épp hazautazok. Volt már nem egyszer, hogy a kolléganőimnek is vittem, mert annyira beleszerettek. :D 5-ös abszolút.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 30.

ledaa94

2013. március 28.

Nekem bevált, bár vízállónak annyira nem mondanám:) Nem kenődik annyira, talán egy egészen picit krémesebbnek kéne lennie. Szeretem hogy nem kell hegyezni, ezáltal nem veszítek belőle. Az ára is baráti.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 28.

somodiedo

2013. február 10.

Feketét használok belőle, általában vízvonalra viszem fel, és még ott is szép élénk színe van. Nem irritálja a szemem, és kb. 5-6 órát kibír, hogy nem kezd el kopni, ha kicsit megkopik akkor utána rajzolok és estig bírja. Nem maszatolódik úgy, mint más szemceruzák, pl az avonos-tól nekem állandóan tiszta fekete volt a szemem alja, nem győztem törölgetni. Eléggé puha, így nem csikarja a szememet felvitelkor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 10.

siss

2013. január 24.

Meg sem tudom számolni hányadikat fogyasztom,évek óta biztos darab.Amikor nem tudom beszerezni,mert nincs,akkor pedig Kallos.A feketét használom,nálam egyáltalán nem maszatolódik,melegben sem,ugyanúgy a helyén marad.Nem kopik.Viszont könnyen eltávolítható,ami nem hátrány.Szép a színe,sokáig elég,pedig mindennap használom,jó árban van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 24.

knoemi88

2013. január 1.

Tartós
Nem érzékeny rá a szemem.
Olcsó (650 ft)
Nem kell hegyezni.
Mi kell még? :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 1.

Tartós
Nem érzékeny rá a szemem.
Olcsó (650 ft)
Nem kell hegyezni.
Mi kell még? :)

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0