Aden Cosmetics

Ár:   1790   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Aden márkaboltok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szancs98, Módosítva: 2017. augusztus 8.

Ár:   1790
Lelőhely:   Aden márkaboltok, fodrászkellékes

Készítsd fel az arcbőrödet, tedd tartósabbá, frissebbé mindennapi, alkalmi sminkedet az aden Előkészítő & Sminkfixáló Spray-vel! Ellenáll az izzadásnak és nincs több maszatolódás! Használd a sminkelés első és utolsó lépéseként ezt a könnyű állagú, átlátszó sprayt, ami gondoskodik a hosszantartó, tökéletes végeredményről. Könnyen eltávolítható, minden bőrtípuson használható. Parabén mentes! Formaldehid mentes! SLES mentes! Szilikon mentes! Ásványi olaj és lanolin mentes!

Kamea

2020. május 7.

2020. 05. 07. Update: Majdnem mindennapos használat mellett 5 hónap alatt fogyott el. Most a Douglas sminkfixáló spray-t kezdtem el használni, így most már összehasonlítási alapom is van. Nem érzem, hogy ez a kis termék bármiben is elmaradna tőle. Nagyon szépen porlaszt például. Joggal érdemli meg a maximális csillagot!

2020.12. 10. Az első sminkfixáló spraym, így nincs összehasonlítási alapom. Igazából idegenkedtem is a használatuktól, talán ezért is nem szereztem be még eddig. Aztán egy napon, egy bátor gondolattól vezérelve megrendeltem magamnak ezt. :) És milyen jó tettem!
Reggelente egy fújás szemből, egy fújás balról, egy pedig jobbról és este kilenckor is olyan szép még a sminkem, hogy szinte sajnálom lemosni. :) Szépen eloszlik az arcon, majd pár pillanat múlva pedig nyomtalanul el is illan onnan, csak a hosszantartó hatását lehet tapasztalni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 7.

Dorcikahh

Korcsoport: < 18
2019. október 26.

Új kedvencek közt van, végre egy fixáló spray ami nem irritálja a szemet és nem csúnyítja el a sminkemet. És nem is folyik le cseppekben az arcomon... Ettől tényleg csak tartósabb lesz, és érdekes, de szerintem kifejezetten kellemes illata van. Már 2 is van belőle, ajándékba kaptam egyébként, de ha elfogy, veszek még. Minden nap használom, tényleg imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. október 26.

Hidratálók: Butylene Glycol, Betaine

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.