Aden Cosmetics

Ár:   890 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Aden márkaboltok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kbeata87, Módosítva: 2014. április 18.

Lelőhely:   Aden márkaboltok, fodrászkellékes
Kategória:   Sminkek szájra

Tartós ajak tinta, amely nem ragad. Több rétegben is felvihető a kívánt hatás elérése érdekében.

Intenzív és erősen pigmentált színek mangó, málna és cseresznye árnyalatban.

Dorcikahh

Korcsoport: < 18
2019. október 26.

Utóbbi véleményeken nagyon meglepődtem.
És már bocsi, de az Ázsia centerben biztos hogy nem árulnak Aden cuccokat :D
Pirosam van, egy rétegben enyhén pirosabb lesz tőle a szám, de már ez is szépen látszik. Kettőben már elég intenzív piros, de így is látszik hogy nem rúzs, vagy szájfény hanem tényleg a számat színezi meg, szerintem nagyon különleges. Hamar szárad, nem is ragad. Egyébként elég híg az állaga. Száradás előtt még könnyű letörölni, viszont utána szép mattra megszárad. Illata nagyon enyhe cseresznyés. Tartóssága nem kiemelkedő, 2-3 órát azért simán bír. És egy ilyen könnyű kis valamitől szerintem nem is várnánk többet. Előnye még az hogy sok ajaktermékkel ellentétben nem fogja meg a szívószálat vagy az evőeszközt, poharat. Én nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. október 26.

Utóbbi véleményeken nagyon meglepődtem.
És már bocsi, de az Ázsia centerben biztos hogy nem árulnak Aden cuccokat :D

Ad-Namah

2019. szeptember 14.

Az illata mű cukor, az állaga zselé és ha négy napig nem marad fenn a bőrön akkor semeddig. Nagyon vigyázni kell vele, mert fog mindent, ruhát, bőrt, stb, ismerős, aki ezt kézzel töltötte mondta, hogy Ultra dermmel jött le a kezéről az anyag ami véletlenül is kicsorgott az üzemben, megfogja a körmöt, etc. Minden árnyalata ciklámen, szerintem nagyon rossz ötlet volt ez az ajak zselé.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

Debreczeni

2017. április 3.

Nagyon ragadós marad, nem száraz, nem stabil. Órák múlva is fog.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 3.

Nagyon ragadós marad, nem száraz, nem stabil. Órák múlva is fog.

Reni07

2016. október 7.

Az Ásia Centerben vettem. Lehet már lejárt vagy valami gond volt vele, de kritikán aluli.
Nem száradt meg. Ragadt. Éa pillanatok alatt lejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 7.

Nem száradt meg. Ragadt. Éa pillanatok alatt lejött.

Titvog

2016. október 3.

Nekem is a Mango árnyalatban van meg, és be kell vallanom, nagyon megszerettem. Elsőre eléggé furcsa a használata, azt hittem nem is lesz rendes színe, vagy nem lesz tartós, de kisebb tapasztalgatás után rájöttem, hogy ezzel aztán semmi gond nincs. Amikor felkenem hagyni kell száradni, szépen megjelenik a színe, és feltűnt egyik nap, hogy reggel felkentem, és több mint 4 órán keresztül fent is volt a számon úgy, hogy ettem és ittam is. (Na persze nem vacsorára mentem, csak egy szendvicset majszolgattam el)
Egyébként ici-picit ragad, de szerintem teljesen megszokható, nem tapad jobban mint egy gyengébb szájfény, mégis szuper tartós. :) Ennyi pénzést pedig érdemes beruházni egy ilyen tartós, és könnyen felvihető ajaktintára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 3.

aalexaa

2016. augusztus 31.

Webshopból rendeltem a Mango árnyalatot és hát első ránézésre csalódás volt, mert a képek nagyon csalókák, egyáltalán nem ilyen színt vártam. Kicsit barackos rózsaszínre számítottam, erre kaptam egy rikitó rózsaszínt, ami összehasonlítva a képekkel egyik színre sem hasonlít, de leginkább a Raspberryt képzeltem el ilyennek. Na sebaj, azért kipróbáltam. Felkenve nem annyira rikitó, sőt én több rétegben szoktam felvinni, hogy elég intenzív legyen. Száradás után kicsit ragacsos egy ideig, de elmúlik (vagy "zsepibe harapással" eltüntethető a ragacsos réteg). Tartósnak tényleg tartós, így végülis arra jó volt, amire vettem, tudniillik hogy nyáron legyen valami a számon, ami nem mászik el, olvad le és nem kell igazgatni. Reggel felkentem és utána max színezett ajakápolóval mentem át rajta 1x-2x napközben és még este is látszott. Az ajakápoló szükségét egyébként éreztem is, mert szerintem szárít kicsit. Összességében magával a termékkel elégedett vagyok, de annyira haragszom a becsapós képek miatt, hogy valahol valamit le kell vonnom érte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 31.

hime0033

2016. július 4.

Hát nekem is kell egy csöppet küzdenem vele, hogy olyan eredményt kapjak amilyet szeretnék, de végülis megéri. A színe gyönyörű (mangó és cseresznye árnyalatok), viszont valóban kicsit lassan szárad és nekem nem is volt annyira tartós. Lepontozni azért nem akarom, mert a színeik és az hogy nyugodtan lehet vele enni és inni akkor is kárpótolnak, így tőlem most 4*-ot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 4.

Edina77

(!)
2016. június 14.

Nekem nagyon tetszik,nem ragad es alig kopik. Néha rúzst is kenek fölé:) összességében nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 14.

emmm92

2016. április 19.

Olyan...hideg. :D :D Ez az első ajaktintám, nehezen szoktam meg az állagát, de szeretem. Tényleg lerobbanthatatlan, és nagyon szép, intenzív, nyári szín (mango árnyalat, ami ugyan nem hasonlít a nevére, de legalább csini), meg a 2in1 többfunkció is kecsegtető, de azért a pirosítással óvatosan kell bánni, mert az arcon rögtön szárad /nekem első próbálkozásra pl. egy szőlőfürt-mintát sikerült kihozni belőle az orcámra, bájos volt/ Összességében jó cucc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 19.

Csucsi08

2016. február 8.

Hát, már korábban volt egy koreai ajaktintám, így tudtam mit várhatok. Nekem a Mango árnyalat van meg, ami valljuk meg, inkább lágy piros. Felkenés után kissé ragad, de ez pár ajakösszeérintéssel eltűnik. Még nem sokat használtam, inkább nyárra gondoltam, mikor elég a kevesebb hidratálás is, de jó, ha van szín a szánkon. Egyszer az ADEN világos ajkarúzsát rákentem, és szép babarózsaszínt csinált belőle :) Illetve tartósabbá is tette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 8.