Aden Cosmetics

Ár:   990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,14 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ad-Namah, Módosítva: 2021. február 26.

Kiszerelés:   1,14 g
Lelőhely:   fodrászkellékes, online

Lágy és egyenletes felvitelt biztosító kefés szemöldökceruza. Hipoallergén és vízálló.

4 árnyalatban kapható

hollieme

2020. augusztus 16.

szürke árnyalatban van meg, és ez volt az első szemöldökceruzám. a színét jól eltaláltam, túl világosnak tűnik a kiszerelésében, de felrajzolva pont jól illik a még éppen nem fekete, de sötét szemöldökömhöz. szépen lehet vele dolgozni, nem maszatolódik el a nap végére és a kis keféje is jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 16.

hungimoni

2016. december 8.

Feketét vettem meg.Nagyon rossz kék színe van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 8.

Feketét vettem meg.Nagyon rossz kék színe van.

Lilla90

2016. szeptember 3.

Először nem gondoltam volna hogy beválik, mivel nagyon olcsó és az aden szemceruzái eddig nekem nem váltak be. De ez a szemöldökceruza egyszerűen hibátlan, szép a színe én a barnát használom, valóban bírja a meleget és nagyon minőségi a pigmentáltsága is és a csomagolása is. Nem értem miért nem forgalmazzák az aden ternékeket a rossmannok vagy a dm-ek is így olyan nehéz hozzá jutni hogy csak fodrász kellékesben lehet beszerezni. Mindenképpen ajánlom a végeredmény ezzel a szemöldökceruzával nagyon tartós és ternészetes ha használjuk befejezésképpen a kupakon lévő kefét.

Update: Nagyon megszerettem ezt a terméket mostanában rákaptam arra hogy kiemelem a szemöldököm és erre ez a szemöldökceruza hibátlan. Nem tudok róla rosszat írni, kipróbáltam a legnagyobb melegben is és nem kenődik reggeltől estig a helyén marad, baráti az ára szép és igényes csomagolás ha elfaragom biztos újra fogom venni.

Update 3: Kb fél éve használom a szemöldökceruzámat és eddig minden napos használat mellett is csak feléig faragtam el, nem gondoltam volna hogy ez az adenes termék ilyen jól be fog válni. Kipróbáltam a legnagyobb melegben és nem kenődött el kora reggeltől késő estig a helyén marad a megrajzolt kontúr, nagyon elégedett vagyok és gazdaságos is ez a ceruza, az ára pedig nagyon baráti. Amit nem szeretek a kefe a ceruzán nem tudom vele elég szépen eldolgozni a megrajzolt kontúrokat de ettől függetlenül jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 3.

prunzsuzsi

2016. július 14.

Ő a másik kedvencem a szemceruzája után, barnát használom nagyon szép természetes színe van .Sosem kenődött még el a szemöldökömön pedig nem fixálom..
100* neki is

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 14.

100* neki is

Anna0604

2016. június 17.

Szép, természetes hatást lehet vele elérni. Elég tartós is, és valóban borzasztóan olcsó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 17.

Petrappp

2016. június 15.

Teljesen jó ceruza, jól pigmentált és baromi olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 15.

Teljesen jó ceruza, jól pigmentált és baromi olcsó.

Colette221

2016. június 7.

UPDATE: Október óta elhasználtam. Kerestem pont ugyanezt a csomagolásút, de már nem találtam. Helyette az újabb fajtát vettem meg aminek már teljesen barna a külseje. (Brown árnyalat). A két színben van eltérés, amit örömmel láttam. Az újabb ceruzának kevésbé van vöröses beütése. (legalábbis én így látom) :D A minősége ugyan olyan.:)

Ez egy csoda!
Sose gondoltam volna, hogy letudják taszítani a Rimmeles szemöldökceruzát, de ennek sikerült.
Szuper az állaga, a tartóssága és az eredmény is.
Kell ennél több?!... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 7.

Ez egy csoda!
Szuper az állaga, a tartóssága és az eredmény is.
Kell ennél több?!... :)

Zefsideren

2016. május 18.

Ebben az árkategóriában szerintem verhetetlen. Az állaga nem túl kemény, a hatása tartós, nem igényel napközben igazítást és a színe is szuper, nagyon jól rétegelhető. Ha változtattam a hajszínemen, akkor sem kellett más árnyalatot vegyek. A plusz kefével nagyon természetes hatást lehet elérni. Ahogy látom, az INCI se vészes. Nagy kedvenc, szerintem nem lehet vele mellélőni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 18.

Sziszikecs

2016. április 29.

Barátnőmtől kaptam az első Aden-es szemöldök ceruzám kb 6 éve. Minden nap rajzolom a szemöldököm, és más ceruzákat is próbáltam már. De mindig az Aden-hez térek vissza mert egyszerűen tökéletes. Nem kenődik el még 10 óra után sem. Nem fog össze semmit, jól lehet vele rajzolni és szép a színe. Ahhoz képest, hogy mennyire jó nagyon olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 29.

Londa

2016. április 7.

Az elso szemoldokceruzam. Kifogastalan. Kialakitasanak megfeleloen kedvemre tetszoen vilagosabb vagy sotetebbre szinezhetem a szemoldokom. Tartossaga is szuper. Reg meg van mar , nem volt szukseg arra hogy lecsereljem, de nem is fogom ...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 7.

Emolliensek: Hydrogenated Palm Kernel Glycerides, Hydrogenated Castor Oil, Hydrogenated Palm Glycerides, Cetyl Palmitate
Emulgeálószerek: Hydrogenated Castor Oil, Hydrogenated Palm Glycerides
Tisztítószerek: Hydrogenated Castor Oil