Aden Cosmetics

Ár:   890 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Aden márkaboltok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LegallyBlonde, Módosítva: 2016. december 5.

Kiszerelés:   1,2 g
Lelőhely:   Aden márkaboltok, fodrászkellékes

A szemceruzák Rolls-Royce textúrája, jelenleg a legjobb minőségű vízálló kajal (belső vízvonalra is alkalmazható) szemceruza. A 24 óráig tartós formula foltmentes felvitelt biztosít, és egész nap a helyén marad.

Lilla90

2017. június 13.

Egy időben nagyon sokat próbálkoztam az essence gél szemceruzáival, aztán egyszer csak eltűnt ez a széria a boltok polcairól és nem is mindig találtam feketét. Így aztán kerestem egy másik alternatívát, én egy fodrászkellékes boltban találtam rá erre a remek temékre. Mikor kipróbáltam a kézfejemen és elkezdtem kicsit dörzsölni meglepve tapasztaltam, hogy nem maszatolódik nem kopik. Rajtam egy egész napot kibír, én már nyár óta használom az adennek ezt a fajta 24 óráig tartós szemceruzáját egy 35 fokos meleget nem él túl maszatolódás nélkül (semmi nem lehet tökéletes) de én csak ajánlani tudom! Elégedett vagyok vele maximálisan, szépen lehet hegyezni, sokáig elég.

Update: Minusz egy csillag a nyár elején ez a szemceruza egy sima még csak nem is olyan túl vészes 26 fokos meleget sem bírt ki. A nap végére felkenődött a belső szemhéjzugomba és kenődött. Így aztán eldöntöttem hogy a nyári szezonban valami teljesen mást fogok használni ami nem kenődik és jobban bírja a strapát de azért nem rossz. DE a 24 órás tartósság enyhe túlzás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 13.

LegallyBlonde

2016. november 24.

Bizonyíték arra, hogy olcsón is lehet kiváló termékeket venni. Rég kerestem egy szemhéjpúdert ami erős fekete és nem kopik le 2-3 óra után, de valahogy nem találtam meg az igazit, se drágább, se olcsóbb kategóriában ( bár az is hozzá tartozik, hogy pl krémekre, hajápoló termékekre nem sajnálok akár több tízezer forintos termékeket sem megvenni, de egy szemhéjpúderre nálam a lélektani határ olyan 4000Ft- ig terjed ) valószínű azért is, mert elég nagy részben fedett a szemhéjam, tehát viszonylag sok "dörzsölésnek" van így kitéve...aztán kitaláltam, hogy a szemhéjpúder helyett szemceruzával satírozom azt a részt, amire a fekete szemhéjpúdert teszem. Ez a 2-3 órát feljavította olyan 4-5-re, de egy egész éjszakás bulit vagy hosszabb napot még mindig nem bírt ki tökéletesen a sminkem. Aztán jött ez az Aden szemceruza, és beváltotta minden vágyamat ami egy szemceruzával kapcsolatos lehet. Használat után kell várni 10-12 másodpercet és onnantól lerobbanthatatlan. Mikor vettem, nekem is az eladó ajánlotta, hogy húzzak egy csíkot a kézfejemre, várjak néhány másodpercet és dörzsöljem meg. És nem, hogy nem jött le, de nem is halványodott. Szóval tényleg nagyon tartós. Ugyan 24 órát még nem voltam egy huzamban sminkben, de 12-13 órát igen, és azt olyan remekül bírta, hogy tényleg eltudom képzelni akár a 24 órás tartósságát is. Én csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 24.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.