Adidas

Ár:   760 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: Bettu, az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2018. október 25.

Kategória:   Dezodorok

Különleges roll-on az Adidas bőrbarát, szabadalmaztatott Cotton-Tech technológiájával. Sportolókon tesztelt, alumíniumsó- és alkoholmentes formulája 48 órás védelmet nyújt, miközben hagyja a bőrt lélegezni a kompromisszumok nélküli teljesítményért.

290,- Adidas Adipure Alumínium Mentes Női Roll-On
Ár: 290 , Eladó: gyik
Állapot: 490, Helyszín: Bp. XV. vagy XIV., fizetés: Személyes átvétel vagy posta, foxpost
98SzAnDi19

2019. július 12.

Elég izzadós vagyok, mégsem telesít túl rosszul. Nálam kitartott a nap végéig, de lassan szárad, több ruhámon is nyomot hagyott

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 12.

Annabella0

2019. április 30.

Glamour napokon fél áron lehetett hozzájutni. Gondoltam, egy próbát megér. Megfogott az illata nagyon, ami kellemes. Viszont. Az én "illatom" nem lesz tőle kellemes rövid időn belül, mert szinte semmit nem ér....
Így sajnos csak 2 csillagot tudok neki adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 30.

Így sajnos csak 2 csillagot tudok neki adni.

avealena

2018. december 27.

Ennél rosszabb dezodort még soha életemben nem próbáltam. Most vettem először ilyen drága adidast, de soha többet. Az illata a tubusban kellemes, alumínium mentes is, gondoltam megéri az árát. De nem tudtam hogy ekkorát fogok csalódni. Gyorsan szárad, viszont semmi hatása sincs. Még így a téli hidegben is büdös vagyok, semmit se segít, el se tudom képzelni milyen lenne ez nyáron. Ha lehetne, egy csillagot se adnék neki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 27.

wildrose

2018. október 16.

Kellemes, enyhe, púderes illatú, kissé lassan száradó, közepesen hatékony izzadásgátló, de hűvösebb időben elég lehet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 16.

baba_girl_16

2018. augusztus 28.

Nem teljesít rosszul, viszont volt már ennél jobb dezodorom is. Az izzadságot nem gátolja meg és a nagyon durvább napokon azért nem is maradtam rózsás illatú így a nyári nagy melegekben. Az illata kellemes, visszafogott, viszonylag gyorsan is szárad felkenés után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

asszembocicsoki

2018. június 7.

Egyelőre nagyon jól teljesít! Szolíd illata van, bőrirritációt nem okoz (pedig a nem natúr termékek általában szőrtüsző-gyulladást csinálnak nálam... Az izzadást - hála az égnek - nem gátolja, viszont jó illatú/szagtalan az ember lánya tőle egész nap! Értékelem, hogy a nem natúr márkák is kezdenek áttérni az alumínium-mentességre. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 7.

Antioxidánsok: BHT

A CosIng besorolása szerint gombaellenes, fertőtlenítő, dezodoráló, emulgeáló összetevő, továbbá felület aktív anyag és hajkondícionáló. Leginkább szájvizekben és fogkrémekben találkozhatunk vele fertőtlenítő szerként.