Adidas

Ár:   6890 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: eveartstar, Módosítva: 2015. július 21.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml

Fejillatok: bergamot, narancshéj, sárgabarack
Szívillatok: kandírozott alma, kókusz, jázmin,
Alapjegyek: tonkabab, cédrus, olajfa

jampiangel

2019. március 29.

Nagyon szeretem ezt az illatot. Postán kaptam valahonnan belőle egy kis mintát, beleszerettem és megrendeltem, de ez sem tartós rajtam. Kezdem azt érezni hogy velem lehet a baj :D Púderes, nőcis, édes, már-már émelyítő, párom szerint húsvéti kölni de hát mit ért ő ehhez...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

Stefania80

2019. január 11.

Az egyik kedvenc illatom ever... Rajtam púderes, de nem nyanyás, imádom, nagyon tartós minden évben beruházok rá. Szerintem az üveg is nagyon cuki, Ára is rendben van, én őszintén megmondom sajnálok több 10e Ft -t kiadni parfümre, szeretek új illatokat próbálgatni, de ehhez rendre visszatérek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 11.

jujeana

2018. december 6.

Imádom az illatát!! Nem nagyon láttam drogériákban, parfümériákban, de interneten lehetett mintacsomagot kérni ingyen, azonnal megrendeltem nagyobb kiszerelésben! Nagyon kellemes illatú, gyümis, friss is és édeskés is. Biztosan újra rendelős!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.

hencikee0114

2018. november 25.

Nagyon különleges illat, de nekem sajnos egyáltalán nem tartós

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

Nagyon különleges illat, de nekem sajnos egyáltalán nem tartós

Grumpi

2018. október 12.

Hát nem is tudom mit mondjak,pláne az előző véleményeket olvasva,persze bőr függő is a dolog.Ki nem állhatom az édes,cukorkás illatokat,még kis mennyiségben sem,rosszúl vagyok tőle!Friss,sportos,üdítő illat.Kis citrus,kis virág de semmi édeset nem érzek benne.Nagyon tetszik!Ajándékba kaptam,de biztosan újra veszem,jól össze rakták!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 12.

Bonjourbeauty

2017. január 13.

Legeslegnagyobb kedvenc!! Viszonylag tartós (kb. 5 óra) hajon ruhát pedig napokig érezhető. Isteni , nagyon különleges illat. Mindenki megdícséri rajtam. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 13.

vzitus

2017. január 8.

Ajándékba kaptam egy kis mintát belőle, akkor nagyon tetszett. Szinte spóroltam vele, nem fújkáltam ki. Ritka, hogy elsőre ennyire megfogjon egy parfüm illata. Most karácsonyra a nővéremtől ajándékszettben megkaptam, mondthatom nagyon örültem neki. Üde, friss, tavaszi illata van, mégis nagyon nőies és tartós illatról van szó. Én kissé a mandarint, narancs illatát fedezem fel benne. Aki szereti a hasonló illatokat annak bátran ajánlom!
A párom a férfi szettet kapta meg, és az is fantasztikus,de az már eléggé karakteres, erősebb illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 8.

vanillacaramella.sweet

2016. augusztus 23.

Felkenéskor nagyon nagyon üde, friss, mint a frissenvágott narancs-barack-alma együtt enyhe teás beütèssel. Később egy icipici fűszerességet érezni rajtam, az almássága erősen jelen,kis jázmin ad virágosságot neki. Kókusznak és fásságnak nyoma nincs rajtam. Kellemes, hétköznapi illat, kb 3-4 órás tartóssággal. 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

Bolvarin

2016. augusztus 11.

Ajándékba kaptam belőle egy fújós, talán 8 ml-s mintát. Érdekes, mert elsőre nem tetszett, aztán egyszer csak nagyon megszerettem. Rajtam nagyon tartós, biztos, hogy megvenném a teljes kiszerelést, ha nem lenne itthon ennyi parfümöm. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 11.

rdm

2016. június 19.

Hogy vártam én ezt. De teljes kiszerelést nem mertem venni, most van belőle mintám. Nagyon kellemes, édeskés, barackos-kókuszos krémes illat. Hogy is mondják? Komfort illat? Nem sportos, nem is igazán friss, de nem émelyÍtően édes. Szerencsére a bergamott nem túl sok, de elég ahhoz, hogy ne legyen cukros, émelygős. Olyan nyárias, strandolás utáni zuhany utáni, krémes valami. Kellemes nagyon. Tartós is, egy fél napot simán kibÍrt. Nem tudom ragozni tovább, de érik a beszerzése, határozottan tetszik, mert egyedi és persze elérhető. Jó lenne, ha lehetne kapni a drogériákban!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 19.