Adidas

Ár:   6890 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: eveartstar, Módosítva: 2015. július 21.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml

Fejillatok: bergamot, narancshéj, sárgabarack
Szívillatok: kandírozott alma, kókusz, jázmin,
Alapjegyek: tonkabab, cédrus, olajfa

Ár: 3800 ft postával (postán maradó, ajánlott) , Eladó: anett8820
Állapot: 3 fújáshiány, Helyszín: --, fizetés: Előre utalalás után postázom

Alexandra_28

2021. április 14.

Kiárusításon vettem Rossmannban kb 1800 ft volt a 30 ml parfüm. Tetszik az illata, viszont ritkán használom, mert nem “az én illatom”. Egynek elmegy :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 14.

klau810614

2020. november 10.

Egy az egyben BOSS Orange rajtam 🍊 Ami nem baj mert ez sokkal olcsóbb és cukibb az üvege is 🙂
Kitűnő választás a téli napokra

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 10.

Kitűnő választás a téli napokra

szivecske

2020. november 5.

Egynek elmegy, újra nem venném, rajtam egyáltalán nem tartós, kissé jellegtelen illat, olyan kis semmilyen, jobbat vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 5.

jampiangel

2019. március 29.

Nagyon szeretem ezt az illatot. Postán kaptam valahonnan belőle egy kis mintát, beleszerettem és megrendeltem, de ez sem tartós rajtam. Kezdem azt érezni hogy velem lehet a baj :D Púderes, nőcis, édes, már-már émelyítő, párom szerint húsvéti kölni de hát mit ért ő ehhez...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

Stefania80

2019. január 11.

Az egyik kedvenc illatom ever... Rajtam púderes, de nem nyanyás, imádom, nagyon tartós minden évben beruházok rá. Szerintem az üveg is nagyon cuki, Ára is rendben van, én őszintén megmondom sajnálok több 10e Ft -t kiadni parfümre, szeretek új illatokat próbálgatni, de ehhez rendre visszatérek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 11.

jujeana

2018. december 6.

Imádom az illatát!! Nem nagyon láttam drogériákban, parfümériákban, de interneten lehetett mintacsomagot kérni ingyen, azonnal megrendeltem nagyobb kiszerelésben! Nagyon kellemes illatú, gyümis, friss is és édeskés is. Biztosan újra rendelős!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.

hencikee0114

2018. november 25.

Nagyon különleges illat, de nekem sajnos egyáltalán nem tartós

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

Nagyon különleges illat, de nekem sajnos egyáltalán nem tartós

Grumpi

2018. október 12.

Hát nem is tudom mit mondjak,pláne az előző véleményeket olvasva,persze bőr függő is a dolog.Ki nem állhatom az édes,cukorkás illatokat,még kis mennyiségben sem,rosszúl vagyok tőle!Friss,sportos,üdítő illat.Kis citrus,kis virág de semmi édeset nem érzek benne.Nagyon tetszik!Ajándékba kaptam,de biztosan újra veszem,jól össze rakták!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 12.

Bonjourbeauty

2017. január 13.

Legeslegnagyobb kedvenc!! Viszonylag tartós (kb. 5 óra) hajon ruhát pedig napokig érezhető. Isteni , nagyon különleges illat. Mindenki megdícséri rajtam. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 13.

vzitus

2017. január 8.

Ajándékba kaptam egy kis mintát belőle, akkor nagyon tetszett. Szinte spóroltam vele, nem fújkáltam ki. Ritka, hogy elsőre ennyire megfogjon egy parfüm illata. Most karácsonyra a nővéremtől ajándékszettben megkaptam, mondthatom nagyon örültem neki. Üde, friss, tavaszi illata van, mégis nagyon nőies és tartós illatról van szó. Én kissé a mandarint, narancs illatát fedezem fel benne. Aki szereti a hasonló illatokat annak bátran ajánlom!
A párom a férfi szettet kapta meg, és az is fantasztikus,de az már eléggé karakteres, erősebb illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 8.