Admiranda

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   5,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szappan&Bubii, Módosítva: 2016. április 14.

Kiszerelés:   5,5 ml
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Ajakápolók

pan123

2016. október 12.

Kétféle van, nekem az van meg, amelyik színezett.
Az illata sajnos borzalmas az enyémnek.. Viszont jól hidratál. Én nem rendesen használom, mert nem tetszik, ahogy kinéz rajtam, ez a halvány pirosas szín, és fényesség...nem az én világom. Én felviszem, pár percig a számon hagyom, majd letörlöm. A szám pedig színes marad még 1-2 óráig. És ezt imádom, mert nem viselek semmit a számon, mégis pirosas-rózsaszínes színe lesz tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 12.

Kétféle van, nekem az van meg, amelyik színezett.

Szappan&Bubii

2013. október 29.

Jó kis termék, nekem tetszik. :)
Maga a termék nem színezett. Amikor kibontottam, és megnéztem, akkor a termék teteje eleve csúcsos volt, és nem az a szokásos kerek. :) Ez nekem előny volt, ugyanis én a kerek tetejűeket direkt úgy használom, hogy csúcsos legyen, mert nekem úgy egyszerűbb kenni. :D Elméletileg cseresznye illatú, de én marcipánillatúnak nevezem, bár talán inkább műcseresznye illatú. :D És persze ami a legfontosabb: nagyon jól hidratál. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 29.

Jó kis termék, nekem tetszik. :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Bőrpuhító (emollient).

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.