Adrienne Feller

Ár:   8890 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2019. augusztus 5.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Vízhiány

Rendkívül gyengéd tonizáló hatású arcpermet, mely frissíti, regenerálja a bőrt és kiválóan előkészíti az Aromazen Arcolajok használatára.

bobekecske

2019. június 17.

Nagyon szerettem: kellemesen tonizált és hidratált, az illata pedig igazi spa élmányt nyújtott. Nekem mindennapi használatra a Lush Tee Trea Oil permete vált be, azt használom évek óta, de ha ismét hozzájuthatnék picit jutányosabb áron, vagy ajándékba kapnám, örömmel elhasználnám. Sajnos az 50 ml elég gyorsan fogy, az üvege pedig habár nagyon igényes, szép, de fürdőszobai használatra picit rizikós: könnyű felborítani, tartottam tőle, nehogy összetörjem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

Luiselotte

2017. február 4.

Nagyon szeretem, mert teljesen természetes összetevőkből áll. Kényeztetés a bőrnek. Reggeli ébresztőnek használom, pár fújás egy vattakorongra és áttörlöm vele az arcom aztán jöhet a Madeleine hidratáló krém szintén ettől a márkától.Puha ,hidratált lesz a bőröm tőle.
Az illata finom rózsás:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 4.

Az illata finom rózsás:)

Regina59

Korcsoport: >54
2016. július 7.

Frissít, hidratál, regenerál. Illata finom rózsa illat. Érzékeny, száraz bőrre kiváló.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. július 7.

Nitulino

2015. március 26.

Fantasztikus ez az arcpermet, bátran tudom mindenkinek ajánlani! Amióta használom, a bőröm láthatóan kevésbé hajlamos a szárazságra, ragyogóan felfrissít még sminkelés után is, na és az illata... mesés! Számomra inkább rózsás illatú, amit már alapjáraton imádok. Szuper kiegészítője a napi arcápolási rutinnak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 26.

wishes

2015. március 16.

Ó te jó ég, hogy ez milyen jó...! Az utóbbi pár estém bőrápolási rutinját úgy variáltam meg, hogy 2 fújásnyi Aromaqua Flora finom bepaskolása után 3 csepp Rose de Luxe arcolajat masszíroztam az arcbőrömbe. Isteni érzés, isteni illatok, azonnal szuperjóérzésű bőr, reggelre egységes tónusú, szuperegésséges pofi... Instant szerelem ez a permet, nyárra tuti szerzek belőle egy teljes kiszereléssel!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 16.

Antioxidánsok: Tilia Cordata (Linden) Flower Extract
Hidratálók: Tilia Cordata (Linden) Flower Extract

Hársfavirág kivonat. A CosIng szerint is nagyon sokféle hatással lehet a bőrünkre: frissíti, kondícionálja, védi, puhítja a bőrünket, és még gyulladáscsökkentő is. A Cosmeticscop szerint a hársfavirág flavonoidjai, és glikozidjai azok, amik felelősek a kivonat erős antioxidáns, és vízmegkötő sajátságaiért.

Az illatos ibolya virágának kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt használják a kozmetikumokban.