Adrienne Feller

Ár:   14 224 Ft   Kategória:   Arcápolók
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Encsi, Módosítva: 2016. június 30.

Ár:   14 224 Ft
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Arcápolók
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Az Aromazen Arcolajok a harmónia nagymesterei, melyeket a világ öt elemére építettük- Fa, Tűz, Föld, Fém, Víz -, mivel mindegyik arcolaj hordozza magában az adott elem sajátosságát, támogató erejét. Különleges növényi olajok, illóolajok, virág- és növényi kivonatok, esszenciák, természetes vitaminok és ásványok adják egy-egy Arcolaj kompozícióját, erejét. Illatuk és különleges energiájuk nemcsak szépítik a bőrt, de finoman lefújják a lélekről a feleslegessé vált érzelmi nehezékeket is. Az Aromazen Arcolajok a bőrtől a lélekig és a lélektől a bőrig hatnak.

• mélytisztító
  • gyulladáscsökkentő
  • hámosító, hidratáló
  • serkenti a sejtek oxigénfelvételét
  • felszabadít és oldja a bezártság érzését
  • csitítja a felfokozott érzelmeket
  • nyugalmat ad és segíti a tisztánlátást

Ár: 11500 , Eladó: niomiode
Állapot: Bontatlan , Helyszín: Bp, fizetés: Személyes v posta

nesz

2020. május 2.

3 hete használom, és már látható a pozitív változás.
Enyhén acnes az állam körül, amire azt mondták, hogy ez bizony bőrgyógyászat, valószínűleg antibiotikumos kezelés.
Őszinte leszek, nem szeretnék gyógyszert szedni, ha van más jó megoldás.
Most csak azt tudom mondani, hogy napról napra szebb a bőröm, ami számomra hihetetlen! Másfél-két éve nem tudtam vele semmit kezdeni.
Elsőre féltem az olajtól, de egy kicsivel több időt szánva rá, bemaszírozva nagyon meghálálja a bőröm.
Tisztítás után Herba Aromavízzel fújom be az arcom, kb 3-4 csepp arcoljat eloszlatok a tenyerembe és bemaszírozom azzal a technikával, amit Adrienne a videójában mutat.
Nagyon örülök, hogy rátaláltam!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 2.

3 hete használom, és már látható a pozitív változás.
Őszinte leszek, nem szeretnék gyógyszert szedni, ha van más jó megoldás.
Nagyon örülök, hogy rátaláltam!

ZemanTimi

2019. június 26.

Szépen rendbe tette anno a pattanásos gyulladt bőrömet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 26.

Szépen rendbe tette anno a pattanásos gyulladt bőrömet.

Eruska

2018. február 18.

Egyetértek az előttem szólókkal. Az illata először tényleg furcsa, de Én néhány nap után megszoktam és egész megszerettem. Egyáltalán nem zsírosít, maradéktalanul beszívódik, jól hidratál és nagyon sima a bőröm mióta ezt használom. Az ára tényleg borsos egy kicsit, de mivel összesen 3 csepp elegednő az egész arcomra, úgy nagyon kiadós. És ha számításba veszem azt is, hogy ez tényleg működik, az olcsóbb arckrémek pedig rendszerint néhány használat után a kukában landolnak, ez lényegesen költséghatékonyabb! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

bellalabella

2017. november 10.

Kb 2 hete hasznalom ezt a csodaszert es teljesen odavagyok erte!
Soha nem gondoltam volna, hogy a folyton atfenylo homlokomra lesz egyszer megoldas, de letezik!
Par nap rendszeres hasznalat utan mar kevesbe fenylett a homlokom delutanra. Pattanast abszolut nem okoz, pedig feltem az olajtol.
(Hidratalonak az Adrienne Feller - Madeleine balzsamot hasznalom)
Nagyon szeretem mindkettot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 10.

Kb 2 hete hasznalom ezt a csodaszert es teljesen odavagyok erte!
(Hidratalonak az Adrienne Feller - Madeleine balzsamot hasznalom)
Nagyon szeretem mindkettot!

gini88

2017. február 20.

Volt szerencsém egy Adrienne Feller kozmetikus kezei alatt szépülni és miután ebből az olajból egy 1 ml-s termékmintát kaptam tőle otthonra, ami nagyon bevált, megvettem a teljes kiszerelést. Reggel és este 2-3 cseppet a virágvízzel benedvesített bőrömbe masszírozok és pillanatok alatt felszívódik. A bőröm nagyon olajos, főleg a homlok-orr-áll környékén, de ez az olaj nagyon jót tesz neki. Az illatát meg kell szokni, erősen "növényes", de nekem bejön. Még csak 3 hete használom, de már most kevésbé olajos a bőröm tőle és a bőrképem is szebb. Kicsit drága, de alig fogy, úgyhogy megéri befektetni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 20.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Retinyl Palmitate

A Rosa Rubiginosa nevű vadrózsa csipkebogyójának olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient összetevő. Ez az olaj rendkívül gazdag esszenciális zsírsavakban, vitaminokban, karotinoidokban, ezért kiváló anti-aging összetevő. Paula Begoun szerint nagyon jó antioxidáns és emollient, a Truthinaging információi szerint pedig rendkívül gazdag forrása az A- és a C-vitaminoknak és duzzanatcsökkentő, vérzéscsilapító, heggyógyító, és erőteljes hidratáló hatással is rendelkezik, valamit stírák és ekcéma ellen is hatásosnak bizonyult.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.