Aerin Lauder

Ár:   28 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Estee Lauder szaküzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 7.

Ár:   28 000 Ft
Lelőhely:   Estee Lauder szaküzletek

Illatcsalád: orientális-virágos

Összetevők: ambroxan, kókusz, rózsa, benzoin, pézsma.

Aerin Lauder Amber Musk EDP fújósok
Ár: 10 ml 4500-, 5 ml 2300- , Eladó: RekaKrem
Állapot: frissen fújva, Helyszín: Pécs, fizetés: posta, foxpost (melyek költsége a termék árához hozzá kalkulálandó)

bobekecske

2020. augusztus 18.

Ha az Iris Meadow-ra egy csillagot adtam, ez legyen kettő, mert egyáltalán nem bántó az orromnak, ugyanakkor (számomra) annyira unalmas, egysíkú, kicsit geil, rossz-féle, fantáziátlan kókusz, hogy az 5 mili sem fogy el, sosem nyúlok érte. (Ennyire) drága illatnak biztos nem gondolnám, ha vakon tesztelném. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy Victoria Secretes, kamaszos-naptejes-kókuszos testpermet, de nagyon felejthető. Előbbit sem szándékom lehúzni, csak az Aerin által képviselt miliő végett hozom a hasonlatot.
Szeliger véleményét annyiban osztom, hogy elegáns, alkalmi, feltűnő-de-minőségi aranyékszeres, “idősebb” illatnak gondolom, ebben is nagyon amerikai nekem az illatház: egy jellegzetes, tehetősebb amerikai 50-es nőn abszolút el tudom képzelni, hogy “kiegészíti” az egész megjelenését, de szimpatizálni nem igazán tudok ezzel a képpel, valamiért nekem “kivagyiskodós”.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 18.

szeliger

2018. január 19.

2015.febr.12.
Már éppen jöttem volna ki az Estee Lauder üzletből, amikor hirtelen megakadt a szemem ezeken a parfümökön. Aerin kollekcióját eddig csak hallomásból ismertem, nagyszerű meglepetés, hogy már nálunk is hozzáférhető. Szóval szilárd elhatározásom, hogy a kollekció mindegyik parfümjét (szám szerint ötöt) ki fogom próbálni, a pézsma miatt ezt választottam elsőnek. Nem egy játékos parfüm, ugyanakkor szerintem nagyon klasszikus, nőies illat. Az idő haladtával nem nagyon változik, már kifújás után is a pézsma dominál, kis rózsás, karamelles beütéssel, ahogy telnek az órák az illat egyre selymesebb, puhább lesz. Nekem ez egy igazi téli illat, jó minőségű illatjegyekkel, komfortos, kényelmes, nagyasszonyos viselet, de semmi olyan nincs benne, amiről fel tudnám ismerni. Finom luxusparfüm, inkább a környezetnek szóló üzenettel, mintsem a viselőjének nyújtott regényes élménnyel. Az üveg nagyon elegáns, megkockáztatom, hogy többet ígér, mint amennyit a parfüm nyújt. 30 feletti nőknek ideális ajándék, én legalábbis biztosan szívesen elfújkálnám, de én magam nem venném meg.

2018.jan.19.
Kis 5x2ml parfümszett részeként is elérhető, ilyen szettet kaptam karácsonyi ajándékba. (A szettet külön is feltettem, mert igen jól sikerült válogatás) Bizony ebben a hűvösebb időben nagyon szívesen fújkálom, finom melengető illatba burkol.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 19.

2015.febr.12.

2018.jan.19.

Svetlana

2017. január 21.

Egy nagyon nem karakteres, illanós illat. Még ámbrát sem érzek ki belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 21.

Egy nagyon nem karakteres, illanós illat. Még ámbrát sem érzek ki belőle.

Piri11

2015. augusztus 26.

Timmon-nak köszönhetően ebből is kaptam ízelítőt. Sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de ennél még az Oriflame Amber Elixir-je is sokkal jobb. Gyenge, idegesítő illata van. Viszont mivel gyenge, így gyorsan meg tudtam tőle szabadulni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Geraniol, Coumarin, Citral, Benzyl Benzoate