Africa Organics

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Naurel.hu-n 3990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2015. április 17.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Naurel.hu, 3990 Ft

Az organikus hajápoló olaj marula-, jojoba-, mongongo-, tömjén- és keserűnarancs olajjal kényezteti a fürtöket. Használható nedves hajon, valamint száraz hajon a szálló hajszálak megregulázására.

100%-ban természetes, 95%-ban minősített organikus növényi összetevőket tartalmaz. Mentes a mesterséges adalékanyagoktól.

Ár: 3990 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

hessviky666

2017. június 1.

Egy éve rendeltem, hajvégápolónak használom. Azért a mennyiségre vigyázni kell, én egy-két cseppet szoktam eloszlatni a megszáradt hajvégeken. A több már meglátszik rajta. Újszerű kiszerelése nagyon tetszik, pumpás és védőkupakot is kapott. Az illata is kellemes. Nem egy csodaszer, de teszi a dolgát. Hajpakolásnak nem próbáltam, mert akkor jóval hamarabb elfogyna. Nagy előnye, hogy natúr termék, olajokkal és nem tartalmaz szilikont.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 1.

Nono1322

2016. július 13.

Töredezett hajvégekre egyszerűen receptre kéne felírni. Nem is gondoltam volna, hogy ennyire hatásos. Nedves hajon szoktam használni kúraszerűen. Rajta hagyom egy ideig, majd alaposan leöblítem. Sokkal élettel telibb lett a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 13.

bingus86

2016. május 2.

Hajvégápolót beszerezni, amiben nincs se szilikon, se egyéb mérgek, szinte lehetetlen. Ezért örültem, amikor megtaláltam őt. Hiperszuper kis cucc, be fogom szerezni a sampont és a balzsamot is.
Egy dologra viszont figyelni kell: nagyon-nagyon kevés kell belőle, szinte tényleg csak egy csepp! Nekem egyenes, vékonyszálú hajam van és elsőre többet tettem a tenyerembe, konkrétan csimbókokban lógott a hajam...Így legalább sokáig elég lesz.Tuti, hogy hű leszek hozzá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 2.

evelinmolnar

2015. június 2.

A tél eléggé megviselte a hajamat és próbálkoztam már mindenféle pakolással házilag, illetve vettem pár terméket a DM-ben, de nem vált be eddig egyik sem. A barátnőm esküszik a marulás termékekre és rábeszélt, hogy próbáljam ki ezt a hajápolót. Kiröhögtem, mert kb. úgy áradozott róla, mint valami csodaszerről. Első használatkor már észrevettem pozitív változásokat, pl. puhább lett a hajam, de igazi áttörés a második és harmadik alkalommal történt. Visszatért az élet a hajszálaimba és sokkal könnyebben kezelhető azóta. Ha nem én tapasztaltam volna, el se hinném!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 2.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Sclerocarya Birrea Seed Oil
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Tömjén illóolaj. A Cosing szerint az Illatanyagként használatos, és bőrünk tonizálására is alkalmas.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0