Afrodita

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fabyen, Módosítva: 2019. január 28.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

A szemfesték lemosó korszerű, kétfázisú képlete gyorsan, hatékonyan és dörzsölés nélkül távolítja el a vízálló sminket is. A benne található hyaluronsavnak köszönhetően, a sminkeltávolítás közben hidratálja a szem körüli bőrt és védi a kiszáradástól. Lemosás közben nem irritálja a szemet, mert a számára megfelelő pH-értékkel rendelkezik.

Nem tartalmaz parabént, parfümöt és alkoholt

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

fabyen

2019. február 3.

Hosszú évek óta keresem az igazi szemfesték lemosót, ami maradéktalanul le tudja szedni a spirált is. Bár nem vízálló spirált használok, ennek ellenére egyik lemosó sem boldogult eddig a feladattal. A kozmetikusom tanácsára kipróbáltam hát őt és láss csodát: működik!
Lassan az első üvegem végére érek, de rendelem is a következőt.
2 fázisú, de kellemes a bőrnek, nem csíp, nem ragad, szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 3.

Lassan az első üvegem végére érek, de rendelem is a következőt.
2 fázisú, de kellemes a bőrnek, nem csíp, nem ragad, szeretem.