Afrodita

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sapiviki, Módosítva: 2016. november 21.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Egyéb

A fényűző jojobás masszázs bársonyos és puha érzetet kelt, miközben édes vaníliaillattal kényeztet. Nem hagy zsíros érzetet a bőrön. 100% természetes olajat tartalmaz.

Anne74

2017. július 28.

Nem ismertem ezeket a termékeket s nem oly rég egy fárasztó napom után vásároltam meg a Strawberry kiss olajat.
Rendkívül kellemes és finom eperillat. 100% SPA.
Amely a bőrbe masszírozva sokáig kellemes és komfort érzetet ad. biztos, hogy újravásárolom.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 28.

Rendkívül kellemes és finom eperillat. 100% SPA.

sapiviki

2017. április 26.

Isteni illata van,igazi élmény vele a masszírozás. Ár-érték arányban kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 26.

Isteni illata van,igazi élmény vele a masszírozás. Ár-érték arányban kiváló.

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract