Afrodita

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vanie, Módosítva: 2016. április 20.

Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Cukorradír testre

Eltávolítja az elhalt hámsejteket, édes vanília ilattal kényeztet. Használat után tisztává, simává és puhává varázsolja a bőrt. Természetes hatóanyagokat tartalmaz.

Mila85

2018. június 22.

Én megvédem ezt a terméket, mert az illata egyrészt mindent visz nálam. Nálam aki nem igazán bírja a gejl nagyon vaniíiás sütit illatokat, de ezért rajongok. A testvaj változatát is használom tél óta (most is van itthon 2 tégely mert talán kiárusítja a dm...jellemző, pedig az a nagybetűs testvaj nálam), visszakanyarodva ehhez. megértem amit páran írnak hogy olaj meg mindent. Hát az összetevő listából egyértelműen látni, hogy ez egy tubus cukros olajos vajas manna. Ezt vártam, fantasztikusan ápolja a bőrömet, szuper az illatom, másnap estig kitart, tényleg az ember belekanalazna. Én heti 1x használom, vagy 2 hetente. Úgy is szuper, ha az avonos kávés testradírom, ami szárít ezerrel ezzel keverem és úgy kevésbé olajos a hatása. Amit én vettem abban full tele van a tégelyben a cucc. Sokáig ki fog tartani, mert nem kell belőle sok. Én nem szeretem az erős radírokat, szóval ez nekem szuper, inkább átmaszírozom vele magam jellegű. A testvaj változatát is nagyon ajánlom, sarkam is rendbe tette. Igazi egzotikus érzés ezekkel kenegetni magamat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 22.

Dudu195

2018. január 6.

Nagyon nagyon megbántam, hogy krémmánia vélemények nélkül vásároltam...Szörnyű ez a termék. Még rosszabb, mint ahogy az előttem értékelők leírták. :(
Iszonyú zsírt hagy maga után mindenhol. Használat után valami olcsóbb fajta tusfürdőt kell használni, mert 4-5 fürdésnyi biztos kell a sok olaj eltávolításához. Én a kádat úgy zsírtalanítottam, hogy a lecsöpögő tusfürdőcseppeket kentem szét és így egész szépen lehozta a kád faláról.
Az illata azért nagyon finom. Amikor megmutattam a barátomnak csak annyit mondott, hozzak neki kiskanalat. :D Sajnos magában a termékben annyira csalódtam ár érték arányban, hogy az illata sem tud hozzáadni plusz csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 6.

LanaWattson

2017. június 8.

Hűha...
Nekem is lassan fogy...
Az illata szuper, bár kicsit már-már gejl. :)
Az olajos réteget imádja a bőröm, viszont a kád, a lefolyó és még a törölközőm is csupa ragacs utána!
Emiatt sajnos le kell vonnom 2 csillagot, mert a használata után muszáj folyamatosan kisúrolnom a kádat, különben az utánam érkező betöri a fejét, olyan csúszós... :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 8.

Hűha...
Nekem is lassan fogy...
Az illata szuper, bár kicsit már-már gejl. :)

hvcs

2017. június 1.

Csatlakozom az előttem írókhoz. Megvettem, mert le volt értékelve a DM-ben, miért is ne próbáljam ki, szeretem a jó kis szemcsés testradírokat. De hogy ez a cucc *mennyire* olajos... egy réteg olaj ottmarad használat után a bőrömön, és a kádon, és mindenen, és szappannal se bírom lemosni. Persze persze az illata az rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 1.

micirpicir

2017. május 1.

Végre elfogyott. A beltartalmát szerettem-finom vaniliás illat, nekem tetszett az olajos állaga is-jól esett a bőrömnek. S hogy miért végre? Használata után, minden egyes alkalommal félórás lefolyó tisztítás következett. Lehet, hogy a mi rendszerünkel van a hiba, de ezt a terméket Mr. Properrel karöltve kellene árulni. Na ezért nem veszem meg újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 1.

audreyx

2017. január 26.

Nekem összességében nem tetszik. Tény, hogy az illata fantasztikus, viszont annyira iszonyat olajos hatást hagy maga után, hogy képtelenség lemosni rendesen. Én is a DM box által szereztem meg, de az biztos, hogy nem veszem újra, már csak az ára miatt sem. Egyáltalán nem éri meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

Vikcy0311

2016. július 10.

Szintén én is a Dm boxban jutottam hozzá, de azóta imádom, és rendszeresen használom 😀

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 10.

kdorci

2016. június 13.

Én is a szerencsések között voltam, akik nyertek dm boxot. :) Az illat valami mennyei. Imádom, imádom, imádom. Nagyon jól radíroz. Miután lemosom magamról az olaj megmarad a bőrömön, de egyáltalán nem rossz érzés, testápoló nem is kell utána. Viszont, kicsit csalódott vagyok, hogy mekkora nagy "bödönben" van és az alsó fele az csak a bödön része....Így úgymond félig van benne az anyag. Ezt egy kicsit átverésnek érzem és igen, ha nem a boxban kaptam volna, akkor talán meg sem veszem, mert szerintem eléggé drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 13.

csakvi

2016. május 26.

Csatlakozom a dm boxosok sorához. :) Szuper csúcs bőrradír, tényleg finom tapintású lesz a bőröm utána, testápoló használatát sem éreztem feltételnül szükségesnek utána. És az illata is nagyon finom. Elég sok kell belőle egy zuhanyzáskor, de nem radírozok minden zuhanyzáskor, szóval egy darabig elég lesz. Az eredeti áráért viszont nem venném meg, kicsit drágállom, ezért a mínusz egy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 26.

Amiel

2016. május 24.

Imádom az illatát! Igazából semmi extra, egy kis cukor, olaj meg shea :D Tényleg nem gazdaságos, sok fogy belőle, de szeretem, puha lesz utána a bőröm.
Hagy maga után egy olajos réteget, de engem ez nem zavar (inkább a férjem, mert csúszik utánam a kád :D )
Összességben jó, de nem venném meg újra, mert drága és sok kell belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 24.

Összességben jó, de nem venném meg újra, mert drága és sok kell belőle.

Hidratálók: Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.