Afrodita

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cintialaura, Módosítva: 2017. június 15.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Testápolók

A hozzáadott kakaóvaj habállagú textúrájának köszönhetően mélyen hidratálja a bőrt, és megőrzi a nedvességtartalmát, ezzel megakadályozva a kiszáradást. Alkalmazása során az E-vitamin mikro kapszulák a bőrbe beépülve megvédik a korai öregedéstől. Az eredmény ápolt, selymesen puha bőr, édes eper illattal. Gyorsan beszívódik, és nem hagy kellemetlen zsíros érzetet a bőrön.

PETRA820718

2019. április 17.

Tökéletes!
Gyorsan beszívódik, jól hidratál, könnyű hab állagú, ugyanakkor krémes is, könnyű eloszlatni.
Kevés kell belőle.Nagyon kellemes az illata, bár minden testápoló ilyen szuper lenne.
A dm-ben vásároltam, nem olcsó, de megéri az árát!Újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 17.

Tökéletes!
A dm-ben vásároltam, nem olcsó, de megéri az árát!Újravevős!

AFuxli

2018. december 8.

Imádom. Az illatát is, az állagát is. Nálam végig habos maradt a tégelyben. Pillanatok alatt felszívódik, könnyű, a bőröm pedig pihepuha tőle. Kézfejre és könyökre is ezt használom. Ha kifogy, újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 8.

VaHanna

2018. április 23.

Amúgy tényleg a vártnál nehezebb elkenni a fehér krémet, meg a piros bogyókat is, szerintem csak azért van ez az érzése az embernek, mert az állaga olyan könnyű. Ettől eltekintve, kb. 2 perc alatt beszívódik, és tényleg nem hagy zsíros érzést, inkább frisset. Nekem még mindig szuper, hab állagú. De

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 23.

poragi

2017. november 30.

Nekem a tetején mindig pont annyi hab állagú cucc van, hogy imádjak belenyúlni :) nagyon szeretem az illatát, kellemesen hidratál is, rajtam hamar beszívódik, de az is igaz, hogy az én bőröm baromi száraz, az a porzós, repedezős fajta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 30.

cintialaura

2017. június 15.

Én DM-ből jutottam hozzá, és közel sem vagyok elájulva tőle. Az illata tényleg mennyei, de semeddig sem marad meg. A hidratálása ilyenkor nyáron elmegy kategória, nem hagy ragacsos érzetet, de a fehér réteget meglepően nehéz eldolgozni. A hab állaga felbontás után pár nappal veszít habosságából, és így, már nem szeretem használni. Ennyi pénzért nem ilyen minőséget vártam volna, csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 15.