AFY

Ár:   600 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kessi91, Módosítva: 2016. május 5.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Minden bőrtípusra alkalmas. Segít a pattanásos, mitesszeres bőrt, a hegek eltüntetését, hidratáló hatással bír. Fehérítő hatással is rendelkezik, egységesebbé teszi az arcbőrt.

Matilda

2016. június 2.

Megrendeltem ezt a krémet mert nagyon megtetszettek az összetevői,de mikor kinyitottam, annyira megriadtam, hogy arcon még nem mertem kipróbálni, csak a kezemen egy kis pöttyben.Természetellenes zöld színe van a gélnek, nem is olyan mint a képen, bár azt sem értem... Egyik összetevő sem zöld ezek közül, hanem átlátszó, továbbá a szaga is nagyon fura nekem, kicsit olyan gyógyszertári szagot érzek. Úgyhogy a színezék mindenképpen kimaradt az ideírt összetevők közül, lehet, hogy más is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 2.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel)
Hidratálók: Hyaluronic Acid