Agent Provocateur

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: boghyca, Módosítva: 2013. január 24.

Virágos fás illatkategória

Fej illat: koriander, rozmaring, rózsaszín bors

Szív illat: magnólia, gardéna, fehér tea, jázmin, ylang-ylang

Alap illat: ámbra, vetiver, pézsma, cédrus

blueflames25

2019. április 9.

Tetszik, hogy ennyire merész illat, igazi különlegességnek mondanám, mert ezt tudni kell viselni.
Én olyan nőkön tudnám elképzelni, akik a "finom kishölgy" szerepét megunva, fellázadva, meglepő "pofont" szeretnének adni a környezetüknek. :)
Ha netán valakit érdekel, én szívesen tovább adom az enyémet, sajnos velem nem kompatibilis. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 9.

agica721

Korcsoport: >54
2017. október 9.

Ez is egy remek illat.Benne van abban az 1-2 illatban amiből több mint 2 üveggel elhasználtam.Nálam az ylang-ylang és a bors kompozíció a nyerő.
Máson maszkulin,nálam épp ez a kombó a nőies .
Egész napos,nagyon friss ciprusos illat.
Mindig sikeres,bárhol viselem.Ára nagyon jó.Az anyaillatot is próbáltam,abban a rózsa dominál,teljesen más karakterű.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. október 9.

Máson maszkulin,nálam épp ez a kombó a nőies .
Egész napos,nagyon friss ciprusos illat.

d.krisztina

2016. szeptember 25.

Nagyon erős, számomra túlságosan is maszkulin illat. Egy ideig használtam, egyedi és tartós. Már nem szeretnék ennyire pasis illatot viselni, ezért megválok tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 25.