Agent Provocateur

Ár:   5090 Ft és 9620 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. június 7.

Ár:   5090 Ft és 9620 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml

Illatcsalád: Virágos- aldehides

Illatösszetétel: Fehér lótuszvirág, Ibolya, Aldehidek, Osmanthus, Jázmin, Rózsa, Írisz, Ylang- ylang, Bőr, Ámbra, Pézsma, Pacsuli

Agent Provocateur Maitresse 50 ml
Ár: 6000 , Eladó: JakabHenriette
Állapot: 3xhasznált, szinte teljesen tele van, Helyszín: Budapest, fizetés: banki, személyes, bármelyik...
Ár: 900 Ft / 1500 Ft , Eladó: kvin
Állapot: 5 ml / 10 ml, Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel

Dormir

2020. július 9.

Kuriózum. Szeretem, annak ellenére, hogy nem a stílusom. Aldehides,édes, elegáns. Rajtam nagyon nagyon tartós,pedig sokan enyhének érzik. Nem az.
Modern a kortalan nőiessége miatt. Nem divatmajmoló. A klasszikus, női esszenciát ragadja meg, a halkan, önmagával összhangban lévő ellenállhatatlanul szexi nő illata.
Kim Basinger a Szigorúan Bizalmasban.
Ősszel, tavasszal egy kötött pulcsiban is kéretlenül vonzó lehetsz benne úgy, hogy közben melegen körbeölel.
Szerk. :Ma fújtam újra, és muszáj megegyeznem, hogy mennyire finom! Ugrott egy csillagot. Alapvetően nem lenne kedvenc, mert nem vagyok oda a viragos illatokért az ibolya meg valahogy mindig művi rajtam. De itt! Imádom! Az egész kompozíció egy összetett, finomságos mese a laza eleganciáról, a veleszületett, kor által nem emészthető szépségről. Nekem még a selyem és a finom kötött kelmék textúráját is visszaadja. Puha, felhő-laza fészek, de nem otthonos, kuckózós, hanem a bőrében boldog nő illata ez.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 9.

Kim Basinger a Szigorúan Bizalmasban.

Dottir

2020. február 5.

Unalmas és fantáziátlan ez a szerető, egy alkalom is sok vele. Rajtam egy közepesnél is rosszabbra sikeredett katalógusillat. És az a bántóan mű szantál a leszáradásnál...brrr... ...majd hívlak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 5.

Timi8

2019. november 28.

Nem rossz, nem rossz, tartòs, mèly, nem az az átlagos darab, az biztos! Mostanàban tetszenek is az ilyen "furább" (èrtsd: szokatlan, különc) illatok, de magamon nagyon idegennek èrzem sajnos, nem tudom viselni. Az biztos, h.jò kis hideg, őszi-tèli időjàrás dukàl hozzá, ìgy még pròbàlkozunk is egymással, hátha megtörik a jèg.
Itt többen ìrták előttem a Chanel 5-ös hasonlatot amit magam is alà tudok támasztani, viszont az az èrdekes, h.nem folyamatosan érzem ilyennek, hanem vmikor csak a kifùjás pillanataiban, máskor a leszàradásban fedezem fel az 5-öst. Csukott szemmel simán elhinnèm, h.vmelyik kevésbé nèpszerű, régebbi Chanel. DE!!! még azt is el lehetne velem hitetni, hogy niche... ez van! A bolondját járatja velem ez a parfi.
Szìvem szerint 3-ast adnèk neki mert rajtam vhogy annyira nem az igazi, de olyan érdekes ès különleges a külcsìn ès a belbecs egyaránt, h.egyszerűen csak amiatt mert èn idegennek èrzem magamon, gonoszság lenne lepontozni. Tessèk vele pròbálkozni, ne vesszen már el a sűlyesztőben egy ilyen illat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 28.

nyuszo

2019. szeptember 10.

Gyenge, semmit mondó...
ZS-kategóriás.

Up! Nem hagyott nyugodni, hogy ilyen rosszul szerepelt a múltkor.
Így ma újra fújtam.
Túl nagy meglepetés nem ért.
Szagolgatom, szagolgatom, de az üzenet még mindig nem jött át...
Nincs mondanivalója...
Inkább egy komfort irodai illat, mint provokatív dög, bát a kettő nem feltétlen zárja ki egymást :))
És mivel ma nagyon vajszívű vagyok, így felpontozom 3 csillagra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Gyenge, semmit mondó...
ZS-kategóriás.

Up! Nem hagyott nyugodni, hogy ilyen rosszul szerepelt a múltkor.
Így ma újra fújtam.
Túl nagy meglepetés nem ért.
Szagolgatom, szagolgatom, de az üzenet még mindig nem jött át...
Nincs mondanivalója...
És mivel ma nagyon vajszívű vagyok, így felpontozom 3 csillagra.

pomme

2019. szeptember 4.

Velem is azt csinálja, amit Myrtle ír, egyszerűen kinyír ez a parfüm :D Mindig más arcát mutatja, de azok az arcok annyira távol vannak egymástól, hogy gőzöm sincs, hogy lehetséges ez.
Van, hogy olyan, mint a Chanel No.5, csak ez egyszerre "nyanyás" és szexi. Ha ilyen lenne a No. 5, megtartottam volna, mert ez egy '30-as évekbeli fiatal és csinos nagyvilági nő illata, aki nagyon is tudja, hogy mit akar, de nem közönséges egy kicsit sem, sőt, igazi luxust áraszt, van benne valami "modern" illatjegy is, amitől kap egy kis csavart a klasszikus vonal.
Aztán máskor megint fújok belőle és egy szendeszűz 17 éves vidéki angol lány parfümjét érzem. Ilyen illata lehet a Poirot-filmekben a "kedves, okos és segítőkész fiatal lány" karaktereknek. Finom benne az ibolya, pedig általában utálom, de itt lágy, tiszta és nagyon brit.
Harmadik nekifutásra meg nekem is füstölő, de nem a fejfájós, hanem a megnyugtatós fajta. Egyből be akarok szuszakolni tőle a 6 négyzetméteres kis szobácskámba egy kényelmes kanapét, hogy aztán ilyen csodás és kuckózós füstölőillatban élvezhessem az épp soron következő Lacibá könyvet, tibeti kolostorokkal meg hullahegyekkel :DD (de sajnos nem fér be)
Azt hiszem benevezek egy ilyen kis kaméleonra, mert nagyon izgalmas :)
Ha valaki tud hasonlóan "régi, de közben modern is" parfümöt ajánlani, ne fogja vissza magát :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

Azt hiszem benevezek egy ilyen kis kaméleonra, mert nagyon izgalmas :)

Parfuwoman

2018. december 13.

Nem mondom, hogy rossz, de hogy a névválasztás nem találó, az biztos. Ez egy korrekt, inkább Chaneles (No. 5 flankerjeire gondolok itt) vonalba illeszkedő virágos, aldehides finomság. Van egy kis retró beütése, bár én inkább időtlennek mondanám, olyasmi illat, ami örök divat. Szerintem egy mindennapokra, elegáns, kiskosztümös ruházathoz illő alkotás. Felfújáskor rögtön megjelennek az aldehides virágok, majd kissé lágyul, gyöngyvirágot is érezni kissé, pézsmás alapokon. Abszolút korrekt, kissé hasonlít Frederic Malle Portait of a Lady-jére,csak az persze komplexebb(és nagyságrendekkel drágább is). Próbáljátok ki, szerethető annak, aki kedveli az aldehides vonalat, még én is szívesen locsolom a kis mintámat, pedig nem az én világom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 13.

Vaslady

2018. november 23.

Ibolyás illat,ami átvált egy krémes leszáradásra.
Pézsmás,iriszes nagy nagy adag ylang-ylang.
2007-es születésű,de nekem nagyon retró.
Nem mondom hogy kellemetlen,de képtelen lennék viselni,akár egy percig is.
Nem melegiti fel a lelkem,inkább szinte már idegesit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 23.

Ibolyás illat,ami átvált egy krémes leszáradásra.
Pézsmás,iriszes nagy nagy adag ylang-ylang.
2007-es születésű,de nekem nagyon retró.
Nem mondom hogy kellemetlen,de képtelen lennék viselni,akár egy percig is.
Nem melegiti fel a lelkem,inkább szinte már idegesit.

Yeticica

2018. november 20.

Hat, ize...
Kicsit el vagyok veszve, nagyon tanacstalan vagyok, milyen benyomasaim vannak egy 1 ml-s minta elcsurgatasa utan. Mert boven kentem, mit kentem, ontottem magamra. Az tuti, hogy nem a tartossaga az erossege.
Es nekem maitresse -seg sincs benne egy kiskanalnyi sem. Ez egy artatlan , de feletteb kellemes, edeskes-pezsmas illat. Rajtam. Eskudni mertem vilna ra, hogy kulcsvirag is van benne (valoszinuleg az ylang-ylang es a tobbi virag keveredese adja ezt a hasonlosagot). Az eleje nekem tul edes, a kozepe tul semmilyen, a vege meg... nincs is igazan vege, mert addigra eltunik.
Pedig szep, nem tul szuros benne a mosusz, es a viragok is elcsitultak, hatrahagyva egy icipicit misztikus de sokkal inkabb kedves, decens holgyike illatat.
Semmi extra, nem szolit meg, nem mesel semmirol, meg csak nem is utalgat semmifele huncutsagra. Kar erte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 20.

Hat, ize...

angelina69

2018. november 10.

Nahát! Én már éreztem hasonló illatot, mégpedig anyukámon valamikor régen, mikor még ő is a 40 éveit taposta. Kedvelte is azt az illatot, mert sokszor használta. Ez egy jó kis illat, bár nem érzem át a maitresse-séget. Annyira nem vadító, nem vágykeltő, nem szexi számomra. Ugyanakkor mégis nőies, viselhető, kellemes, sziporkázó, kicsit édeskés, kicsit friss. Nem hivalkodó, kicsit visszafogott, kb. 3 óra múlva már bőrközelivé válik. Addigra édeskés, enyhén kesernyés lesz. Inkább kiforrott nők illata. Számomra olyan időtlen. Átmeneti időben használnám szívesen, akár hétköznapokon is. Sajnos kb. 4 óra múlva már elillant rólam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 10.

Bubus06

2018. július 31.

Amikor a Müller polcán megláttam, és nem néztem a feliratot, rögtön a Harry Potter aranytojása jutott az eszembe a 4., Tűz Serlege részből. Aranyos a külcsín, olyan Madam-os, az illata pedig első találkozásra igazán kellemes, fülledt púderes volt, csak a nevére nem emlékeztem. Gondoltam..Hmmm...biztos ilyen 3000-4000 ft-os parfüm volt, ha jól emlékeztem volna még meg is vettem volna, MERT ENNYIT ÉR a legdurvább esetben is, többet semmiképpen sem.... Szerintem. :D
Egyáltalán nem egyedi vagy különleges illat..
Második tesztre is finom volt, de már nem voltam olyan lelkes mint korábban. Valahogy egyre jellegtelenebbé vált számomra (nem csak az ára miatt).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 31.

Egyáltalán nem egyedi vagy különleges illat..