Ahava

Ár:   7690 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   parfümériák, patikák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 7690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eo, Módosítva: 2014. augusztus 29.

Lelőhely:   parfümériák, patikák
Kategória:   Testápolók
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 7690 Ft

Osmoter™-rel, az Ahava egyedülálló Holt-tengeri kivonatával dúsított, ásványokban gazdag testápoló. Gyorsan felszívódik és hosszantartóan hidratálja a bőrt. Tápláló ásványai puha és selymes tapintást; zöldszilva és szantálfa illata pedig ellenálhatatlan frissességet kölcsönöz bőrének.

Érzékeny bőrre bőrgyógyászatilag tesztelt.  Parabenmentes.

Ár: 7690 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Laurencia

2021. január 18.

A hatás szinte nulla, felszíni szilikonos semmi, de az illata az maga a 80-as évek kvintesszenciája.A Kenzo D'Ete összeolvasztva a Miss Fenjal-al és valamelyik hőskori Lauder is itt pislákol a receptoraimban.
Ha ezt az illatot valaki parfümben előhozná, vélhetően literszámra végeznék beszerzéseket belőle, jobb híján és megalkuvásként használom e terméket szemet hunyva az eredeti funkciójának zéró teljesítése felett.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. január 18.

szusmus

2020. január 3.

Nekem bejön az illata, hidratál és be is szívódik. Szeretem, de nem csodaszer, és az ára miatt így erősen meggondolandó az újravásárlás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 3.

pici24

2019. február 13.

Termékmintát kaptam belőle. A kezemre kezdtem elhasználni. Az illata nagyon erőteljes, számomra picit émelyítő. A felkenést követően egy réteg képződik a bőrömön, nem szívódik fel teljesen, nem hidratálja megfelelően a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 13.

Kremcica

2018. december 11.

Ahhoz képest mennyire drága testápoló szerintem borzasztó. 40 ml-es utazó kiszerelésben kaptam és már akkor bontatlanul a flakonon keresztül átérződött az illata annyira erős. Nekem nem tetszik, túl sok(k). Akkor tudtam elhasználni mikor náthás voltam és alig éreztem szagokat (még akkor is átverekedte magát az orromba). Nemcsak erős, de szerintem büdös is. Maga a krém állaga kellemesen folyós, jól kenhető és gyorsan beszívódik. Viszont nem érzem hogy hidratálna pedig a bőröm nem igényli a töményebb testápolókat. Sokkal többet vártam ettől a terméktől. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

bogczi

2018. november 4.

Szantálfa? Hol? Pedig örülnék neki, mert régóta szerettem volna kipróbálni, tök izgatott voltam, mikor megláttam, hogy a soron következő lookfantastic boxban benne lesz. Az állaga tök szuper, beszívja a bőröm teljesen és tartósan hidratál, de az illata...botrány. A párom kért konkrétan, hogy légyszi estére ne kenjem fel, mert nem bír megmaradni a hálóban. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 4.

Katarzis

2018. június 15.

Imádom az illatát! Jól táplál, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 15.

Imádom az illatát! Jól táplál, nagyon szeretem.

Nami091

2018. június 3.

Lassan 2 éve használom. Próbáltam már több testápolót, de ez messze veri az összeset. Imádom az illatát, és puha lesz a bőröm. Szépen beszívódik. Drága, de használ, ezért mindig megveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 3.

Annie25

2017. augusztus 14.

Egyszerűen imádom! :) Már többször kaptam belőle kis mintát, és most már erősen gondolkozom rajta, hogy meg fogom venni a teljes kiszerelést!
Isteni illata van, amit sokáig érezni lehet, másodpercek alatt beszívódik nem hagy ragacsos érzetet maga után és selymes puha tapintású lesz tőle a bőröm! (Nekem a kék flakonos aqua verzió van meg.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

juditkaa70

2016. szeptember 10.

Termékmintát használtam belőle,még jó,hogy nem vásároltam meg a teljes kiszerelését. Az illata sem túl ideális számomra,nehezen szívódott a bőrömbe. Nem fogjuk egymást szeretni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 10.

Aimet

2015. március 24.

Nagyon megszerettem ezt a testápolót, tökéletesen puha lesz utána a bőröm! finom illata van, ami sokáig megmarad, nagyon hamar beszívódik

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 24.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Caprylyl Glycol

Nem ionos felületaktív anyag. Tisztítószerként és emulgeálószerként használják különféle kozmetikumokban, de viszkozitásnövelő funkciója is van, azaz javítja a krémek állományát, krémszerűbbé, nehezebben folyóvá teszi őket. Többféle kétely felmerült már a használatával kapcsolatban. Vitás az a kérdés, hogy tartalmazhat-e dioxine szennyezést (a TruthInAging forrása szerint nem), az EWG szerint igen (ezért a magas kockázati érték). De abban mindenki egyetért (ezért, vagy azért), hogy ha sérült a bőrünk, lehetőleg ne használjuk. Az európai törvények korlátozott mennyiségben megengedik a használatát.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Részletesebb információ a smartskincare-en.