Ahava

Ár:   5490 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   parfümériák, patikák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 5490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. szeptember 23.

Lelőhely:   parfümériák, patikák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 5490 Ft

Segíti a sejtek regenerálódását, erősíti a bőr védelmi rendszerét és serkenti anyagcseréjét. Rendszeres használatával bőre visszanyeri önhidratáló képességét és egészségesebb lesz.

Érzékeny bőrre bőrgyógyászatilag tesztelt. Parabenmentes. Illatanyagmentes.

Ár: 5490 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
barbaracs

2016. augusztus 28.

Mivel nem alsó kategóriás termékcsaládról van szó, először csak úgy vettem, hogy a JOY napok kuponjai közül kivágtam.
Nagyon meg vagyok vele elégedve, a bőröm egyszerűen feltöltődik, felfrissül, mintha összehúzná, feszesebbé tenné.
Pont ezen hatása miatt döntöttem úgy, hogy a termékcsalád többi tagját is kipróbálom apránként :)
Bátran próbáljátok ki! Sokáig elég, így árérték arányban nem is olyan drága :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 28.

Bátran próbáljátok ki! Sokáig elég, így árérték arányban nem is olyan drága :)

nerva

2015. július 13.

Nekem ez csodaszer. Fürdővízbe téve tényleg olyan, mintha a Holt tengerben lebegnék. Töményen, egy percig a bőrfelületen hagyva teljesen leszedte a gyulladást az ekcémámról, a sebek is elmúltak. Persze maga az ekcéma nem, viszont olyan szintre csökkentette a panaszaimat, amivel már lazán lehet élni. Pattanásokra is szoktam kenni, ezekről is pár perc múlva érdemes lemosni, lehúzza a gyulladást róluk, leszárítja őket. Lábfürdőnek elkészítve pihe-puha talpat varázsolhatunk magunknak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Maris Aqua