Ahava

Ár:   2550 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   parfümériák, patikák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 2550 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: grund, Módosítva: 2014. augusztus 29.

Lelőhely:   parfümériák, patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 2550 Ft

Ásványi alapú tisztító szappan a Holt tenger sójával. Gyengéden tisztítja, hidratálja és revitalizálja a bőrt, emellett visszaállítja természetes pH-ját.

Ár: 2550 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Tuborella

2016. május 10.

- Az illata nekem nagyon nem oké, elég nagyis, ahogy az előző kommentelő írta, ezen kívűl minden mással elégedett vagyok.
Sajnos főleg a téli - tavaszi időszakban hajlamos a hátam a pattanásosodásra, ez a szappan 2-3 használat után szépen el is tünteti őket, méghozzá anélkül, hogy a lábamon kiszárítaná a bört. Eddig ezt egyetlen általam használt szappanban sem sikerült ötvözni, úgyhogy ez nagyon jó pont. Akárcsak az, hogy állatkísérlet mentes termék.

Az illata miatt viszont csak 4 csillagot kap tőlem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

Az illata miatt viszont csak 4 csillagot kap tőlem.

Skiiin

2015. április 14.

Az illata engem a "nagymamás parfümökre" emlékeztet, de nem zavaró.
Sokkal kevésbé habzik mint egy átlagos szappan de ez nem gond.:)
Arcra csak pár alkalommal használtam, de semmi extra hatása nem volt, szárítani nem szárított, jól tisztít.
Kellemes vele a tusolás, nem szárítja ki a bőrt mint más szappanok, nem is fogy olyan gyorsan.

Újravenni nem fogom, erős 4-es!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 14.

Az illata engem a "nagymamás parfümökre" emlékeztet, de nem zavaró.
Sokkal kevésbé habzik mint egy átlagos szappan de ez nem gond.:)

Újravenni nem fogom, erős 4-es!

ezzelkenemmagam

2015. január 27.

Nekem meglehetősen érzékeny, ekcémás a bőröm, de nagyon-nagyon jó rá ez a szappan. Igyekszem mindig érzékeny bőrre választani ápolószereket, de így is sokszor belefutottam olyan szappanba, vagy tusfürdőbe, ami már a zuhanyzóban csípett, égetett, és utána átkozottul viszkettem. Ettől a szappantól viszont határozottan megnyugszik a bőröm, és semmi szárazság, vagy viszketés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 27.

grund

2013. július 20.

Egész jó kis arctisztító szappan. Az én bőrömet nem szárítja különösebben, de száraz bőrűeknek nem ajánlanám. Az illata finom, és sokáig tart (két hónapja használom, és még nem fogyott el teljesen). Az iszapos változatát is ki fogom próbálni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 20.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Stearic Acid
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Stearic Acid
Fényvédők: Titanium Dioxide
Tisztítószerek: Disodium Lauryl Sulfosuccinate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.